Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék átlagos/szürke...

Hogyan lehetnék átlagos/szürke lányból nőies, stílusos nő?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit kezdjek magammal, mindig olyan semmilyen, átlagos hatást keltek. Mutatok képet példának: [link]

Nem azt mondom, hogy pont így öltözöm, de ilyen hatást keltek.

És ilyen szeretnék lenni: [link]

De hiába igyekszem hasonló ruhákat, ékszereket felvenni, valahogy nem úgy áll rajtam és a hajam is mindig szar, bármit kezdek vele. Mindig hiányzik valami, de nem tudom mi....úgy az összkép nem jön át.

Nem tudom hogy léphetnék ki ebből a szürke kategóriából, pedig nagyon szeretnék végre. Nem tud valaki tanácsot adni? Bármit.



2014. febr. 16. 14:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

először is keress egy jó fotóst, rendes fényképezővel, Photoshoppal....

aztán egy profi sminkest, vagy tanulj meg profin sminkelni (ez kb az egyik legfontosabb)

próbáld nézni h mi a divat, kövesd vmennyire de inkább úgy h azt vedd fel ami neked is jól áll. ez a legnehezebb. na de, el mész pár boltba, rászánsz időt, esetleg kikéred barátnő, barát véleményét, szóval nem lehetetlen.

elegáns és nőiesen öltözködj. a fekete, fehér elegáns, míg az első képen amiket a lány hord az se nem túl nőies, se nem túl elegáns. ezért marad szürke, egy nő ne hordjon farmert, tornacsukát, mert iszonyat "tinis" és fiús, lógós pólókat, kifakult pulcsit, mert igénytelen, csíkos pólót (ha ráadásul nem olyan vékony alkat). ha lehet magassarkút hordj vagy legalább vmi nőiesebb cipőt, csizmát.


a legfontosabb pedig az ápoltság, a hajad legyen mindig olyan mintha most jöttél volna a fodrásztól, a sminked is, a ruháid is legyenek igényesek mindig. ha úgy érzed nem jó a hajad, akkor menj el fodrászhoz, és kérj olyan hajat ami nem annyira hétköznapi és magadnak is meg tudod otthon csinálni, rövid idő alatt. esetleg festesd be, mert az sokat számíthat.

ha ez mind megvan akkor már csak egy van hátra h mosolyogj és a legyél magadra büszke h milyen jól nézel ki. akkor a kisugárzásod is ezerszer jobb lesz, és máris nem leszel szürke :)

2014. febr. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

légy önmagad :)

Nekem pl az ilyen tipusu lányok jönnek be

2014. aug. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!