Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy én sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy én sosem lehetek boldog senkivel?

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok, aki olyan lúzer hogy még a szexig sem jutottam el senkivel. Mindig csak 3 hétig jártak velem, utána lekoptattak rám untak, mert szerintem unalmas vagyok. Nem érdekel egy fiút sem hogy egy párkapcsolatban őszinte, hűséges, odaadó vagyok, nem akaszkodok rá senkire, hagyok neki szabadidőt. A Facebookon is csak a boldog párokat látom, szinte csak nekem nincs senkim, őszintén megvallva irigykedem is rájuk, mert n a kutyának se kellek.
2015. júl. 13. 10:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fogadjunk ha írnék privátot nem válaszolnál.. meg beszélgetni se lenne kedves. jól gondolom ?
2015. júl. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Miért nem válaszol senki?
2015. júl. 13. 11:17
 3/12 LazyJones ***** válasza:
Mert még a választ se veszed észre.
2015. júl. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Engem érdekel, hogy őszinte, hűséges odaadó stb. vagy, de lemerem fogadni, hogy itt te sem ismerkedsz, ahogy a többi nő sem, akik ilyen kérdéseket tesznek fel. A másik amiben biztos vagyok, hogy nem lennék az eseted.
2015. júl. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Most nézem, hogy lementem 51%-ra, 62-ről, hát igen,tegnap az egyik kérdésnél, odatettem magam :)
2015. júl. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Válaszoltunk, nem reagálsz?
2015. júl. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mert a sors/Isten/élet/ufók nem akarják. Különs, de én is észre vettem, hogy vannak emberek akiknek nincs szerencséjük párkapcsolatnál.
2015. júl. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem írtam hogy itt akarok ismerkedni, de szeretnék megoldást a problémámra.
2015. júl. 13. 12:10
 9/12 LazyJones ***** válasza:
Egy éhező sem mondja azt, hogy nem szereti a halat. Megeszi, mert nincsen más. Szóval itt egy jótanács:vedd észre a lehetőségeidet, és élj velük, mert álmokra várva eltöltheted az egész életed!
2015. júl. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De milyen lehetőségeket vegyek észre?
2015. júl. 13. 12:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!