Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet a probléma, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet a probléma, hogy senkivel nem jövök össze?

Figyelt kérdés

Alapjában véve kedves, barátságos, és egyszerre komoly valamint humoros vagyok. Most végeztem a középiskolát. Már 5 éve részben önfenntartó vagyok(saját kisvállalkozás). A szüleim fizetik a nagyobb kirándulásokat, a ruháimat valamint a tanulmányaimat. Én fizetek magamnak minden más költséget (önszántamból): telefon, laptop, minden cuccom a hobbikhoz, valamint saját pénzből vettem autót is 2 hónapja. Vannak álmaim és küzdök is értük. Nem vagyok bulizós, de humoros vagyok (és nem is a bulizós lányokkal ismerkedek). Romantikus vagyok, de megadom a tiszteletet minden lánynak (sokan mondták, hogy igazi úrihölgynek érezték magukat velem). Azt mondják, hogy a hangom nagyon kellemes, órákig ellehetne hallgatni. Jó vagyok azokban a dolgokban, amiket elkezdek. Zenélek pár hangszeren; szeretek kirándulni és jólérezni magam. Nem vagyok a társaság középpontja, de az a szürke egyéniség sem. Szeretem a kalandokat(nem egyéjszakást, hanem a kirándulásokat, túrázást, kiruccanást). Aki beül a kocsimba, mindenki szereti ahogy vezetek. Nem vagyok divatos, de az ízlésemet mindenki dícséri. Külsőmre ígényes vagyok, de nem divatos (és a külsőmre sem igazán érkezik panasz). Kicsit félénk vagyok, de ettől még ismerkedek és próbálkozok. Pénzes sem vagyok, de szegényember sem.. és a családunk is a középréteghez tartozik. Jólnevelt vagyok. Egy nagy hibám (Amin dolgozok), hogy lányokkal kapcsolatban nincs túl nagy önbizalmam; nehézkesen kezdeményezek és lépek, de ha minden sinen van akkor minden rendben már. És félek a visszautasítástól. Hol lehet a probléma? Hol javítsak magamon? Minden jóindulatú tanácsot szivesen fogadok :) Ha van amit nem nyilvánosan szeretnétek megírni, azt privát üzenetben is szivesen olvasom :)

19/F

Még annyit, hogy mindenki csodálja (Fiatalok és idősebbek egyaránt), hogy mennyi mindenhez értek és mennyi mindennel foglalkozok. Valamint a hozzáállásomat is értékelik, és azt is, hogy van egyéniségem.



2015. júl. 13. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:

1 Romantikus vagyok, de megadom a tiszteletet minden lánynak ! ma már nem ez kell nekik!

2 Kicsit félénk vagyok hogy lányokkal kapcsolatban nincs túl nagy önbizalmam; nehézkesen kezdeményezek és lépek, de ha minden sinen van akkor minden rendben már! ezen változtass a "nőknek" a határozott pasi kell

2015. júl. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) az elsőn változtatni nem tudok... az önbizalmon és a határozottságon viszont próbálok változtatni
2015. júl. 13. 12:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy kész teljesen egy kapcsolatra szerintem,még magadba se vagy biztos
2015. júl. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy ezt mondom... lehet, hogy nem így van, de én ezt olvasom ki belőle. Úgy látom van egy görcsös megfelelési kényszered. Ezt mi nők általában megérezzük, többségünk nem szereti ezt. Egy férfi legyen erős, védelmező típus. Engedd el magad.

22N

2015. júl. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A görcsösséget mire érted? Köszönöm szépen :)
2015. júl. 13. 12:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem írhatsz privit:*

[link]

2015. júl. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%
Én 32 éves férfi vagyok és nem voltam még nővel. Pedig férfias vagyok. 196cm 96kiló. Bár nem szép az arcom. Dolgozom egyedül élek. Nincs Lakásom , nincs kocsim. Annyit nem tudok keresni. Napi 8-10 óra kemény fizikai munka. Ebből telik egy kicsi albérletre. Annyim van hogy egy fagyira meghívjak egy nőt, de már egy étterembe nem tudnám elvinni. A neten nem írnak vissza nők. Az utcán ismerkedés meg reménytelen. Mindig elutasítanak. Én mindent megpróbálok. De egy nő kiszámíthatatlan. Nem oszt meg semmit. nem mond semmit őszintén csak úgy hogy kétértelmű legyen. Nekem más tapasztalatom nővel nem volt. Biztos van másmilyen. Remélem.
2015. júl. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!