Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet a probléma velem lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a probléma velem lányok?

Figyelt kérdés

Nem nagyon akar egy nő sem ismerkedni velem.


Ha mégis, mindig kimutatja "milyen szinten vagyok".


Ennyire rossz a belsőm?


2015. jún. 26. 11:36
1 2 3 4
 1/37 Fish1 ***** válasza:

Mit értesz pontosan az alatt, hogy kimutatja milyen szinten vagy?


Mivel kevés az info, elég sok dolog lehetséges, pl.:

- nem veszed észre a finomabb jeleket,

- nem pozitív a kisugárzásod,

- ne várd, hogy a nők menjenek oda hozzád, tedd meg te,

stb.


Érdemben válaszolni akkor tud bárki is, ha részletesebben leírsz dolgokat. Így max találgatni lehet.

Szerinted mi a probléma?

2015. jún. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:

Nem nézek ki elég jól. Nem vagyok magas sem.


Átlag magasságú és átlag arcú vagyok. Valamint olyan dolgok érdekelnek, amik "cikinek" számít a mai fiatalok körében.


Pl. nem járok el szórakozóhelyekre. haverokkal el szoktam járni iszogatni moziba stb. nem vagyok otthon ülő típus.

de ezek az ismerkedős, táncos menő klubok nem érdekelnek.


olyan dolgok érdekelnek, mint pl. a történelem és könyvírás. mivel dolgozok, így sajna a könyvírás még várat magára.


Az egyetlen dolog ami nem ciki, hogy rendszeresen sportolok. De ez meg ugye senki sem érdekel. Arcot nem lehet feljavítani vele.

2015. jún. 26. 12:16
 3/37 anonim ***** válasza:
Mi a problémád az arcoddal? Hány éves vagy?
2015. jún. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

26 vagyok.


Egyrészt az hogy átlagos. Nem vagyok jóképű, igaz ronda sem.


Ja meg nem a mai divatnak felel meg a genetikám (kék szemem van, nem sötét barna), világosbarna hajam van, nem fekete/sötét barna


Ergo hiányzik az a "délies" beütés, amire még buknak a lányok, ha átlagos az illető arca.


Ja meg persze csak 179 centi vagyok. Ez is teljesen átlagos. 1,5 fejjel magasabban lehet, hogy egy hangyányit több esélyem lenne.


Bár ha ilyeneken múlik tényleg egy párkapcsolat akkor talán mégsem kéne.

2015. jún. 26. 12:50
 5/37 A kérdező kommentje:

26 helyett 27.


Pár hete töltöttem be, de még nem álltak rá az ujjaim :)


bocsi

2015. jún. 26. 12:52
 6/37 anonim ***** válasza:
36%

Isten éltessen így utólag is. :-)


Kétlem, hogy ne lehetne javítani. Esetleg küldhetnél egy képet, én nem ismerlek, úgyhogy nem tudok elfogult lenni.

2015. jún. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 Fish1 ***** válasza:
52%

A külső csak egy dolog, egy normális nő nem a külsődért fog megszeretni. A gond azzal van, hogy a leírásod alapján kevésre tartod magad, nincs önbizalmad és ez kifelé egy negatív kisugárzás formájában jelenik meg.

Szerintem discoban kevés az esély, hogy komoly kapcsolatot találj, már ha erre vágysz. Én sem voltam táncőrült és nem jártam ilyen helyekre, mégsem volt gondom pár találásával.

Másokhoz ne hasonlítsd magadat, mert akkor örök vesztes maradsz, mivel mindig lesz valaki, aki ebben vagy abban jobb nálad. És ne gondolkozz mások fejével, hogy biztos cikinek tartják, hogy más dolgok érdekelnek, mint a legtöbb embert. Ennek semmi értelme nincs. Miért kellene mindenkinek ugyanazokat a dolgokat szeretnie?

Van egy mondás, hogy "amiről azt hiszed, hogy mások gondolják rólad, valójában te gondolod saját magadról."

2015. jún. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

6os: köszönöm! :)


küldj privátba egy email címet.


bár már rengetegszer küldtem képet ilyen célokkal, de most jókedvemben vagyok.

2015. jún. 26. 13:00
 9/37 A kérdező kommentje:

Fish: neked is köszönöm!


Tapasztalataim szerint azonban a nők többsége külsőségekben gondolkodik. legalábbis a korban hozzám illők.


lehet hogy még éretlenek komoly kapcsolatra?

2015. jún. 26. 13:02
 10/37 Fish1 ***** válasza:
Szerintem a felszínes nők gondolkodnak elsősorban a külső dolgaiban, vagy azok, akik nem hosszú távra terveznek. Vagy akik olyan tökéletesnek hiszik magukat, hogy szerintük nekik egy átlagos pasi nem felel meg. És eközben valószínűleg elmennek egy csomó jó lehetőség mellett. De hát az ő életük, az ő dolguk. :)
2015. jún. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!