Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet a probléma velem lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a probléma velem lányok?

Figyelt kérdés

Nem nagyon akar egy nő sem ismerkedni velem.


Ha mégis, mindig kimutatja "milyen szinten vagyok".


Ennyire rossz a belsőm?


2015. jún. 26. 11:36
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján semmi gond nincs Veled,de ha szeretnéd küldhetsz nekem is egy egész alakos fotót és elmondom a véleményem,persze csak ha szeretnéd :)


Részletesebben is kifejtettem volna, de Fish1 megelőzött és leírta a gondolataimat :D

Fish1 én is a husis/duci férfiakat szeretem ;)


Érdekes nekem is a magas, barna/fekete haj és a barna szem az ideálom férfiban,de engem ez semmiben nem befolyásol ha párválasztásról van szó,mivel engem az illető belső értékei érdekelnek, a külső csak annyiban, hogy legyen ápolt.Bár akárkinek mondom el ezt - főleg itt gyiken - nem hiszik el :(


Kíváncsiságból: kérdező mit sportolsz és milyen háziállataid vannak?


19/n

2015. jún. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

Testépítés (kisebb nagyobb kihagyásokkal).


És kutyás vagyok. (akinek van kutyája és becsülettel bánik vele, az tudhatja, hogy milyen sok figyelmet és törődést igényelnek)


pl. ha elmegyek a haverokkal valahová este és hajnal 4kor érek haza még akkor is meg kell sétáltatni reggel.

2015. jún. 26. 15:22
 23/37 anonim ***** válasza:

Pedig a testépítők és a kutyások is a nők kedvencei...


Esküszöm nem tudom,hogy mi lehet a baj.

Nagyon válogatos vagy nők terén?

Sokat 'kockulsz' esetleg?

Vagy olyan a munkád amit esetleg lenéznek/veszélyesnek gondolnak,...?


Ha még egyetemre jársz,akkor ott is tudsz ismerkedni/barátkozni.Munkahelyen mondjuk szerintem semmiképpen ne.


Ja és ha valakinek a kisugárzása negatív ott ki mire gondol? Pl.: nem mosolygós az illető vagy mi,nem értem :/

2015. jún. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

Csak annyi, hogy legyen mély érzésű és legyen meg a szikra.


Legutóbbi lány, aki visszautasított molett lánynak számított. Tehát nincsenek az egekben az elvárásaim...


Mivel külsőleg szoktam kihullani már rögtön az első körből, így nyilván az arcom nem tetszhet nekik.

2015. jún. 26. 16:13
 25/37 anonim ***** válasza:

Nem kötözködésből,de nem biztos,hogy Neked és másnak is ugyanaz számít molettnek.

Miből gondolod,hogy a külsőddel (az arcoddal) van a gond?

Lehet,hogy mondasz/teszel valamit, nem tudom elképzelni,hogy odamész egy lányhoz és rögtön elutasít.

2015. jún. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim válasza:
Nagyon kíváncsivá tettél, küldenél képet magadról? 21/l
2015. jún. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
26: küldj email címet.
2015. jún. 26. 17:54
 28/37 A kérdező kommentje:

25: egyszerűen érdektelenek velem számban. Már amelyik lány hajlandó velem ismerkedni.


Olyat még sosem tapasztaltam, hogy a másik is akart volna valamit.

2015. jún. 26. 18:16
 29/37 anonim ***** válasza:

Értem.

Én is kaphatok képet? pls

2015. jún. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
Küldj email címet.
2015. jún. 26. 18:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!