Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet a probléma velem lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a probléma velem lányok?

Figyelt kérdés

Nem nagyon akar egy nő sem ismerkedni velem.


Ha mégis, mindig kimutatja "milyen szinten vagyok".


Ennyire rossz a belsőm?


2015. jún. 26. 11:36
1 2 3 4
 31/37 Fish1 ***** válasza:
94%

#29: a negatív kisugárzás a következő:

ha valaki kevésre tartja magát, akkor azt érezni lehet a viselkedésén. Bizonytalan, rondának tartja magát, stb. Kevesebbet mosolyog, mint a boldog emberek és időnként a mosolya nem szívből jön. Ilyen és hasonló dolgok. Ha az utcán jársz, biztos látsz olyan embereket, akiknek megkeseredett arca van, esetleg görnyedt és lesír róla, hogy nincs rendben magával.


Kérdező, szerintem ha tényleg megoldást keresel, akkor ne a külső dolgaidat vedd nagyító alá, hanem a lelki tulajdonságokat.

2015. jún. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
Fish: meglepődnél ha tudnád, hogy nem megkeseredett arccal és görnyedve szoktam sétálni az utcán :)
2015. jún. 26. 18:50
 33/37 anonim ***** válasza:

Fish1


Köszönöm a magyarázatot,olyan jó tanácsaid,észrevételeid vannak,hogy elmehetnél pszichológusnak ;)


Teljes mértékben egyet kell, hogy értsek Veled :)

2015. jún. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 Fish1 ***** válasza:
Kérdező: akinek nem inge, nem veszi magára. Ha visszaolvasod, egy példát írtam csak. :) Ezer más jele is van ennek a dolognak, de hadd ne soroljak fel túl sokat.
2015. jún. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
30%
Kisugárzás nem létezik. Kívülről legfeljebb a pillanatnyi hangulat látható, márpedig az mindenkinek szokott jó is, rossz is lenni. Tehát ezzel nem lehet a sikertelenséget magyarázni, legfeljebb akkor, ha valaki depressziós.
2015. jún. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Küldesz képet nekem?
2015. jún. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
Őszinteség hiányában abbamarad ez az attrakció.
2015. jún. 26. 22:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!