Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet a probléma velem lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a probléma velem lányok?

Figyelt kérdés

Nem nagyon akar egy nő sem ismerkedni velem.


Ha mégis, mindig kimutatja "milyen szinten vagyok".


Ennyire rossz a belsőm?


2015. jún. 26. 11:36
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Így alig maradt valakikből válogatni. Mert az emberek 99%-át a külsőségek érdeklik.
2015. jún. 26. 13:17
 12/37 anonim ***** válasza:

Egyszerűen süt a szavaidból a negativitás.

Ha két, azonos tulajdonságokkal rendelkező termék közül kellene választanod, és az egyik eladója azt mondja, hogy az ő áruja nem elég jó, a másik pedig azt, hogy ha nem is tökéletes, de a legtöbb igényedet kielégíti, melyiket választanád?

Mert te sugárzol magadról egy képet, és ez a kép nagyon-nagyon negatív. Gyakorlatilag lebeszéled magadról a nőket. Ha nem is szavakkal, a kisugárzásoddal mindenképp.

2015. jún. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 Fish1 ***** válasza:
64%

Azzal kapcsolatban tévedésben vagy, hogy 99%-uk a külsőre megy. Ezek szerint rossz helyen keresgélsz.

Ha valaki megkedvel, a külső csak másodlagos lesz neki.

2015. jún. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

12es: ha gondolod csinálhatjuk azt, hogy küldök neked 3 képet 3 különböző pasiról és kiválasztod melyik vagyok én.


Meglepődnél, hogy mennyire nem látszik a negatív kisugárzás.


Hogy őszinte legyek, a negatív gondolkodás a tapasztalataimnak köszönhető.

2015. jún. 26. 13:31
 15/37 anonim ***** válasza:
42%
Lányoktól nem fogsz erre őszinte választ kapni, csak kisugárzásosat meg a többi sablonválaszt. Te magad írtad, hogy nem nézel ki elég jól. Ezért nem kellesz a csajoknak, nekik ugyanis a külső a lényeg.
2015. jún. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
Amit írtál magadról (külső/érdeklődés) nekem mindig az volt az ideálom. Persze sosem találtam ilyen pasit, mostanra pedig már nem aktuális. De olvasva a soraidat olyan érzésem támadt, mind amikor a "jó csaj" kiírja facebookra, hogy "én olyan ronda vagyok", és várja a kommenteket arról, hogy ő milyen szép. Pusztán mert kedve támadt körüludvaroltatni magát. Vicces, nem?:) Mindenesetre igaz, hogy mindenki a tökéleteset keresi, de nem hiszem, hogy ne lenne olyan, akinek a te típusod a tökéletes. Ne akarj olyan helyen ismerkedni, ahova nem hozzád hasonlók járnak, mert úgysem vagytok egymás esetei. Mért nem mész el egy írótáborba? Kisebb-nagyobb egyesületek is szoktak ilyet szervezni felnőtteknek. Még olyasmit is tanulhatnál, ami hasznodra válik.
2015. jún. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:

Írótábor... heti 40-50 órában dolgozok.

Emellett rendszeresen edzek, és háziállataimat is kell gondozni. Úgyhogy sajna nincs rá kapacitásom.


Ugyanakkor hazudnék, ha azt mondanám, hogy ekkora passzióm az írás. Nem a könyvírás kedvéért kezdtem bele, hanem azért, mert van pár ötlet a fejemben és érzem, hogy anélkül nem mehetek el erről a világról, amíg írott formába nem öntöm azokat :)

Tehát maga az írás nem foglalkoztat olyan formában, hogy tanulni is szeretnék róla. Inkább csak segít kiteljesednem.


Ha így vesszük a sport jobban érdekel.

2015. jún. 26. 14:41
 18/37 A kérdező kommentje:
Amúgy tudom, hogy nem ez az esete a lányoknak. Tehát a körbeudvaroltatós hasonlatodat nem tudom megérteni.
2015. jún. 26. 14:42
 19/37 Fish1 ***** válasza:
100%
A "délies beütésről" meg annyit, hogy nincs olyan, hogy a nők nagy részének ez jön be. Mindenkinek más az ízlése. Én pl. szeretem az olyan pasikat, akiknek van egy kis zsírjuk (nem a kórosan elhízottakra gondolok), mégis volt olyan pasim, aki csontsovány volt, pontosan azért, mert a külső csak egy dolog... hiába néz ki valaki jól, ha semmi egyezés nincs bennetek.
2015. jún. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Fish: nem mondtam, hogy nincs olyan lány, aki nem felszínes. Egyszerűen csak azt mondtam, hogy pokoli nehéz olyat találni, aki nem felszínes és mélyebb érzelmekre is képes.
2015. jún. 26. 15:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!