Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem?

Figyelt kérdés
19 éves srác vagyok. Ilyen korba már sokan túl vannak az első szerelmen akire mindig emlékezni fognak. Én nem, mármint voltam szerelmes, de sosem volt viszonozva. Sosem voltam az az alak aki csak fektetni akarja a lányokat és aztán kidobni. Mindig is kerestem azt, akivel hosszabb időt tudok eltölteni, és boldoggá tudom tenni. Ahogy teltek az évek, sokszor éreztem azt, hogy most végre talán megtaláltam, de a végén mindig én estem pofára, és lekoptattak a hasonló dumákkal, hogy sok lány rendes pasira vágyik mint én de érdekes módon sosem találok ilyeneket. Az idő forgásával egyre jobban elvesztettem a reményt és padlón voltam/vagyok és mikor próbálok felállni és belekapaszkodni valakibe mindig elengednek és még belém is rúgnak... Pedig sosem bántottam senkit csak azért mert kedvem volt, egy jófej srácnak tartom magam, de ezt nem nekem kell megítélni. Sok lány kirakja a közösségi oldalakra, hogy mennyire nehéz szerető férfit találni, de pont az ilyenekre nem figyelnek fel mint én, az olyanokra akiknek talán nincs tökéletes testük és nincsenek tele lóvéval... Egyre jobban elegem van mindenből... Köszönöm, hogy elolvastad, és ha szeretnél segíteni, írd le.

2015. aug. 25. 03:15
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
nem. meg se élem a 80at
2015. aug. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nyaf-nyaff-nyafff! Ez egy hosszú folyamat. Az oviban már aranyosan csajozol, ez fejlődik tovább alsóban majd felsőben, általánosban. 13-14 évesen már illik az első csókig eljutni. Középsulisan diákszerelmeket átélni. Nem kell hogy hosszú legyen, meg sokáig eljutni. Csak azért 18 éves korodra szocializálódni kellene annyira, hogy ne egy mulya szar legyél, hanem fel tudjál szedni csajokat, akiket már abban a korban illene megdöngetni!
2016. febr. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!