Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik ez velem?

Figyelt kérdés

Bármelyik ismerősömnek tudok tanácsot adni párkapcsolat terén. Szingli ismerőst csajoztattam már be és fordítva csajt pasiztattam be.

Valamiért a saját párkapcsolati életemmel nem nagyon tudok mit kezdeni és nem jönnek össze a dolgok...

Nem hajtom nem keresem nem kutatom csak szeretnék sodródni az árral, de így 2,5 év után megannyi lány megismerése után h senki nem akar mélyebben megismerkedni velem kicsit feltűnő számomra...



2015. aug. 18. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a kisugárzásodban van valami, ami nem nyerő számukra, vagy nem tudom, de olyan nincs, hogy mindig minden csak a te hibád lenne. A mai világban nem könnyű normális embert találni, egyébként is mindenki belebújik a telefonjába, a tabletjébe, nehogy már kommunikálnia kelljen a másikkal. Engem is rengeteg kudarc ért, pedig próbáltam nyitott lenni, de amikor találkozókat próbáltam szervezni, akkor 99%-ban lekoptattak vagy eltűntek. Sajnos ez ilyen világ, az emberek többsége képtelen a normális ismerkedésre, sokaknak egyébként is nehéz feladat a komolyabb kommunikáció, mintha valami bonyolult matematikai képletet kellene levezetniük, amire Nobel-díjat adhatnak. Csak annyit tudok mondani, hogy ne add fel, próbálkozz tovább, és ne csak haverkodj a csajokkal, hanem a lehető leghamarabb mutasd ki, hogy többet akarsz. Ha lelépnek, akkor gondolj arra, hogy ez az ő bajuk. Tudom, ez nem vigasz, mert te attól még egyedül maradsz, de remélhetőleg majd csak alakul.
2015. aug. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Elég pozitívan állok a dologhoz fel nem adom, meg nem török :D

Kicsit megvallva több tanácsra számítottam...

2015. aug. 18. 21:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem kezd lassan kihalni az oldal, legalábbis nem tűnik olyan pörgősnek, mint régen. Meg értelmes és nem provokatív kérdéssel kapcsolatban ne számíts túl sok válaszra. Egyébként tudom, hogy mit érzel, és át is érzem a helyzeted, úgy gondolom, valahol szerencse kérdése is a pártalálás. No meg aki kicsit felszínesebb, az szerintem a mai világban könnyebben talál magának valakit egy felszínes kapcsolatra. De ahogy már írtam is, én is rendszerint így járok, mert nem kellek szinte senkinek sem. És rendszerint olyan lányokat fogok ki, akik nem akarnak tőlem semmit, de ahogy elnézem, sokszor másoktól sem. Tényleg csak annyit tudok mondani, hogy több próbálkozás, nagyobb esély, és szerintem ne haverkodással indíts, mert akkor nem fognak benned többet látni, én legalábbis ezt tapasztaltam.
2015. aug. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

igyekszem kicsit nyomulósabbra venni a dolgot h érezzék h nem csak szimpla barát akarok lenni hanem esetleg több ;)

Nyitott szemmel járok kelek :D

2015. aug. 18. 22:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Tanács: ne neten ismerkedj. Komolyan.
2015. aug. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Miért?
2015. aug. 19. 10:39
 7/8 anonim ***** válasza:
30%

Nem én írtam az előző választ, de neten azért ne ismerkedj mert rengeteg bolond itt éli ki beteges ötleteit s adja ki magát másnak.

Szerintem ne legyél nyomulós, egyszerűen figyeld azt, hogy a "Megannyi megismert lány" közül ki az aki figyel rád a megismerkedéstől számítva egy kicsivel jobban mint "Kéne".

2015. szept. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Neten is ismerkedhetsz! Ne zárj ki semmit, járj nyitott szemmel!

Én az előző három embert, akivel párkapcsolatba kerültem, a neten ismertem meg. Az utolsó a vőlegényem. Mind normális értelmes, és érző emberek voltak, ketten kimondottan helyesek is, de én nem erre mentem. ( mielött azt mondanátok, hogy esetleg a külsejükkel volt a hiba). Nem társkeresőn mondjuk, azzal is próbálkoztam, akár onnan is lehetett volna, de túl sokan akartak csak szexet vagy valami könnyed kapcsolatot.

Kérdező, elég keveset írtál magadról. Szinte semmit. Másnak általában könnyebb tanácsot adni, mert külső szemlélő hamarabb meglátja, mit kéne vagy nem kéne a másiknak tenni...de az is lehet, hogy legbelül mélyen nem akarsz, vagy annyira túlzottan akarsz barátnőt, hogy az már zavaró. Mindkettőt el tudom képzelni. Úgy sejtem, fiatal vagy még, nem írtad, hogy előző kapcsolatod lett volna...ha igen, vele hogy ismerkedtél mef? Klasszikus színtér a közös suli, munkahely, lakhely, haveri kör...talán nem klasszikus, de éppoly jó ha van egy hobbid, aminek révén új embereket ismerhetsz meg...vagy az internethez eléggé türelmes vagy, elválasztani az ocsútól az egy szem búzát. Mert egyetlen számodra megfelelő ember elég ;)

Van e bátorságod megszólítani egy idegent? Elégedett vagy magaddal? Milyen nőt képzelsz el magad mellett?

És ez csak néhány kérdés.

Te minek tulajdonítod, hogy nem sikerül????

2015. szept. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!