Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Velem miért nem történik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem miért nem történik ilyen soha?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..


Sok hasonló kérdést olvasok itt minden nap. Velem miért nem akar beszélgetni, ismerkedni egy lány sem? Miért vagyok közönyös, érdektelen mindegyiknek?


2015. jún. 22. 09:56
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Mert csúnya/alacsony vagy.
2015. jún. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%

Velem se történik soha ilyen,ez van.Valaki szerencsés az életben,és van aki nem. :/

24/F

2015. jún. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Alacsony nagyon nem vagyok, csak csúnya.
2015. jún. 22. 10:50
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert ronda vagy. Ugyan ez van velem is. Még ha én próbálok kezdeményezni náluk, akkor is elutasítanak, nem hogy maguktól odajönnének hozzám. Az egyik barátom teljesen ellentéte nekem, még az utcán is odamennek hozzá vadidegen nők, ismerkedni. Többször volt már, hogy együtt mentünk valahová, vagy egymás mellet ültünk a buszon, mindig hozzá mennek oda. Rohadtul idegesítő, ha az ember nem kell senkinek. Külsőségekre kell építened ebben a világban.
2015. jún. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, ronda vagyok, észre sem vesznek a lányok, sosem néznek meg, csak akkor beszélnek velem ha szükségük van valamire...bulikban mintha ott sem lennék. Bezzeg egyik jóképű haverom mesélte múltkor, hogy az egyik lány mondta, hogy csak azért ment el bulizni, hátha ott lesz ő is és tudnak beszélgetni.
2015. jún. 22. 10:55
 6/10 A kérdező kommentje:
A legrosszabb az, amikor haverommal megyek valahova, őt úgy bámulják a csajok, hogy majd kiesik a szemük, köszönnek neki, én meg mint ha ott sem lennék, se egy pillantás, se köszönés...pedig ugyanúgy ismernek. És ez a haverom csak szimplán nagyon jóképű, nem is gazdag, igénytelenül öltözködik, mindig bunkó és szemét, nem foglalkozik semmivel, tiszta csontsovány, nincs jó teste sem.
2015. jún. 22. 10:57
 7/10 anonim ***** válasza:
28%

Külsőségek, igen, de nem úgy, ahogy te/ti gondoljátok.


Nem az számít, hogy mennyire szabályos az arcod, vagy milyen színű a szemed, hanem a kisugárzás a lényeg - az meg belülről jön.

Párom saját bevallása szerint ronda - konkrétan volt pár éve fiatalabb fejjel, míg tükörbe nézni se volt hajlandó, mert jujj. Mióta velem van, azóta építgeti az önbizalmát (nyilván előtte is, csak abba nem látok bele :)), mostanság meg rácsodálkozik, hogy kolleganője is leszólítja, utcán is mosolyognak rá a csajok, akár velem van, akár nélkülem...

Külsőre nem változott semmit, egyszerűen nem az süt belőle, hogy egy rakás szerencsétlenség, aki még magát is utálja, hanem egy egészséges, büszke férfi. Akin pedig így a csajok nem azt veszik észre, hogy mennyire szabályosak a vonásai... :)


(És itt a nyitja a "miért van az, hogy sokkal rondább nálam, mégis van párja" kérdésnek is.)


Egyébként ez nemtől független. Én nőként ugyanezt tapasztalom, ha épp nem utálom magam ilyen-olyan okokból, sokkal inkább próbálnak meg felszedni, mint egyébként. :)

2015. jún. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Velem sem akarnak ismerkedni, annak idején velem is volt ilyen haverhoz odajönnek, engem le se szarnak szituáció. Ez van, ilyen a rondák sorsa. Mindegy, egy szép napon felkötöm a drága természet anyát, amiért ilyen külsőt adott, vagy kerékbe töröm, de meg is nyúzhatom akár. :)
2015. jún. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem is vagy extrán vonzó, próbáld meg szórakoztatni, megnevettetni a lányokat és figyeld meg hogy nem fogják kerülni a társaságodat, sőt, lesz olyan akinek később meg is tetszel (még ha nem is első látásra). Ez velem már sokszor előfordult, hogy számomra "megszépült" egy fiú, mert annyira jófej volt.
2015. jún. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
25/F vagyok. Mindig is problemaim voltak a parkeresessel mivel eleg szelsoseges termeszet vagyok illetve hangulatember. Jokepu vagyok 183cm magas 92 kg tiszta izom szabalyosan elosztva. De akarhova megyek soha egy pillantast nem kapok pedig Bmw M6 al jarok. Nem is ertem :) egyszer megkerdeztem egy lanyt azt mondta h eleg sotet a kisugarzasom. Szoval lehet benne valami. Eddig 7-8 kapcsolatom volt eddig 0% siker mivel egyszer sem voltam szerelmes.
2015. szept. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!