Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem?

Figyelt kérdés
19 éves srác vagyok. Ilyen korba már sokan túl vannak az első szerelmen akire mindig emlékezni fognak. Én nem, mármint voltam szerelmes, de sosem volt viszonozva. Sosem voltam az az alak aki csak fektetni akarja a lányokat és aztán kidobni. Mindig is kerestem azt, akivel hosszabb időt tudok eltölteni, és boldoggá tudom tenni. Ahogy teltek az évek, sokszor éreztem azt, hogy most végre talán megtaláltam, de a végén mindig én estem pofára, és lekoptattak a hasonló dumákkal, hogy sok lány rendes pasira vágyik mint én de érdekes módon sosem találok ilyeneket. Az idő forgásával egyre jobban elvesztettem a reményt és padlón voltam/vagyok és mikor próbálok felállni és belekapaszkodni valakibe mindig elengednek és még belém is rúgnak... Pedig sosem bántottam senkit csak azért mert kedvem volt, egy jófej srácnak tartom magam, de ezt nem nekem kell megítélni. Sok lány kirakja a közösségi oldalakra, hogy mennyire nehéz szerető férfit találni, de pont az ilyenekre nem figyelnek fel mint én, az olyanokra akiknek talán nincs tökéletes testük és nincsenek tele lóvéval... Egyre jobban elegem van mindenből... Köszönöm, hogy elolvastad, és ha szeretnél segíteni, írd le.

2015. aug. 25. 03:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%

Multkor valaki jol megfogalmazta itt " sajnos kurrvake a vilag". Panaszkodnak a nok arrol,hogy kedves szereto ferfi Kell De kozben sokakat az erdekel ami a bukszadban van vagy az,hogy jol mutassatok az utcan.

Ha padlora kerulsz ne mason probalj meg felkapaszkodni mert ami elromolhat az elromlik. Szoritsd ossze a fogad es tanulj meg magadtol felallni.

18/L

2015. aug. 25. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%

Az ilyen csávók mint te is, meg én is, meg még rajtunk kívül sokan, akik még 20-on évesen is le vannak sz.rva a lányok részéről, azok majd 30-40 évesen kelleni fognak, mikor már a menő, meg a jól kinéző csávó nem lesz elég, mikor majd kelleni fog egy férj, egy apuka, aki nincs tele menő tetkókkal, nincs belőve a haja, nem csak bebaszós sztorikkal tud büszkélkedni, aki talán műszakilag nem egy analfabéta, ki tud cserélni egy zárat, meg tud javítani ezt-azt...

De addig sajna nem felelünk meg a nők igényeinek.

2015. aug. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Mumusan ***** válasza:

Akkor én kakukktojás vagyok, mert 22 évesen rátaláltam az én ezermester páromra. Nincs tetkója, bár bebaszós sztorik vannak :D

Nincs vastag bukszája, nincs egyetemi végzettsége. Egyszerű villanyszerelő.

Nem kell aggódnotok fiúk, simán vagyunk még páran "egyszerű" nők akik "egyszerű" férfit szeretnének. Akinek nem büdös a munka, nem vedel napjában, nem k..vázik, és később nem felejti ott az oviban a gyerkőcöt.

2015. aug. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Igaza van Mumusannak, vannak olyan nők, akiknek az egyszerű férfiak kellenek, ő az egyik, a másik meg valamelyik női hozzátartozója, akinek gondolom szintén van párja. Most aztán beljebb vagyunk :)
2015. aug. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Mumusan Jó azért bebaszós sztoriai szinte mindenkinek vannak, ahogy nekem is. :D De nem csak tette ki az életem nagy részét. Meg én amúgy is amolyan aranyközépút lennék :D Lehet pont az a baj, vagy a franc tudja mi baj van velem. De én is úgy làtom a hozzád hasonló lányok mind foglaltak.
2015. aug. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Mumusan ***** válasza:

A problémátokra én is felfigyeltem, mert nekem sincs temérdek barátnőm, pont azért mert nem szeretem a vinnyogós kikent libákat. Viszont ha kimegyek az utcára, egyszerűen hemzsegnek a csücsörítős fészbúk-fotós lányok, akik 16-22 korosztály, aztán vannak a 30 feletti szólított kondikirálynők. Nah ezekkel semmi esélye párkapcsolatot kialakítani mert nekik csak az alfahímek kellenek. A normális 23-29 éves nők is kinnt vannak az utcán...babakocsival meg a pasijukkal. Azon kevés normális értékrendű nő akinek nincs párja meg a hobbiját űzi valahol, vagy otthon duzzog egy szakítás miatt.

Így elhiszem hogy rohadt nehéz helyzetben vagytok.

2015. aug. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Mumusan ***** válasza:
5-s!! Veled semmi baj nincs! Az arany középút az álma az egyszerű nőciknek ;)
2015. aug. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Mumusan ***** válasza:
*szólított....szolizott
2015. aug. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

"5-s!! Veled semmi baj nincs! Az arany középút az álma az egyszerű nőciknek ;)"


Jobb napokon úgy érzem az arany középúton járok, de ez ritka. Egyébként meg azt érzem, hogy kilógok az összes sorból, keresztbe, hosszába.

2015. aug. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Mumusan ***** válasza:

"kilógok az összes sorból, keresztbe, hosszába."

Ritka értékes férfi vagy. Majd meglátja ezt az aki nyitott szemmel jár.

2015. aug. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!