Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem?

Figyelt kérdés
19 éves srác vagyok. Ilyen korba már sokan túl vannak az első szerelmen akire mindig emlékezni fognak. Én nem, mármint voltam szerelmes, de sosem volt viszonozva. Sosem voltam az az alak aki csak fektetni akarja a lányokat és aztán kidobni. Mindig is kerestem azt, akivel hosszabb időt tudok eltölteni, és boldoggá tudom tenni. Ahogy teltek az évek, sokszor éreztem azt, hogy most végre talán megtaláltam, de a végén mindig én estem pofára, és lekoptattak a hasonló dumákkal, hogy sok lány rendes pasira vágyik mint én de érdekes módon sosem találok ilyeneket. Az idő forgásával egyre jobban elvesztettem a reményt és padlón voltam/vagyok és mikor próbálok felállni és belekapaszkodni valakibe mindig elengednek és még belém is rúgnak... Pedig sosem bántottam senkit csak azért mert kedvem volt, egy jófej srácnak tartom magam, de ezt nem nekem kell megítélni. Sok lány kirakja a közösségi oldalakra, hogy mennyire nehéz szerető férfit találni, de pont az ilyenekre nem figyelnek fel mint én, az olyanokra akiknek talán nincs tökéletes testük és nincsenek tele lóvéval... Egyre jobban elegem van mindenből... Köszönöm, hogy elolvastad, és ha szeretnél segíteni, írd le.

2015. aug. 25. 03:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
5%
Aki 19 éves koráig nem kellett egy csajnak sem, az 30 éves korában sem fog kelleni hacsaknem változtat viselkedésén, öltözködésén, életstílusán!
2015. aug. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

# 11 Most miért veszed el az utolsó reményemet is? :D

Egyébként nem én találtam ki, hanem a 40-50 éves korosztálytól hallottam, meg olvastam is pár helyen.

A nők kb 25-26 éves korukig élik ki magukat, utána "átkapcsolnak" és családot, gyereket, biztonságot szeretnének. Na, és erre már természetesen teljesen más partner kell. De nem állítom hogy teljesen így van, nem vagyunk egyformák, meg nem fekete-fehér minden, de szerintem van a dologban valami.

2015. aug. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:

Figyelj! Keresd a jó oldalát, ha van nő nincs pénz , ha nimcs nő van pénz. :-) Ha meg nagyonakarsz balakit akkor csak légy önmagad, önmagadért fognak megszeretni nem azert aki pl ha elötte van menoskodik...stb ha hozod önmagad fel fog figyelni rád hogy te mas bagy mimt a bekepzelt páva gyerekek.

Latni fogsz egyszer egy nőt es a tobbi mar megy mimt a karikacsapas.

Az en mottom' ''külső ami megfog, belső ami megtart!''

2015. aug. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
Léteznek tényleg normális lányok csak ezeket képtelenség kb megszerezni.
2015. aug. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi baj nincs veled. Rendes fiúnak tűnsz, de ami így első olvasatra riasztónak tűnik az a pesszimizmus, ami sok GYK-s srácra jellemző itt. Akik úgy gondolják, hogy csúnyák, alacsonyak és emiatt soha egy lánynak sem fognak kelleni. Itt nem az adottságokkal van a baj, hanem ezzel az iszonyú negatív hozzáállással, amiből árat az önsajnálat. Őszintén, ki akar együtt lenni egy ilyen negatív emberrel, aki csak siránkozik és nem képes semmit sem tenni?


Nem tudom, mennyire mutatkozik meg nálad ez a probléma a való életben, hogy ott is panaszkodsz, amiért nincs barátnőd vagy csak próbálod figyelmen kívül hagyni és élvezni azért az életet. Mert én is írtam már itt ki pár kérdést, hogy miért nincsen senkim, mert 20-on évesen még nekem sem volt komoly kapcsolatom, de amúgy meg próbálom jól érezni magam és szerintem ez nem látszódik rajtam a való életben, hogy sokszor mennyire magányosnak érzem magam.


Ilyen esetben szerintem csak azt tudod csinálni, hogy próbálsz minél kevesebbet gondolni a problémádra és amikor kimozdulsz, társaságban vagy akkor jól érzed magad és hidd el, előbb-utóbb fel fog figyelni valaki rád is.

2015. aug. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Szia en vagyok a miert nincs sikerem a lanyoknal kerdes feltevoje. En 29 vagyok ugyanebben a cipoben, annyi kulonbseggel, hogy nekem az ismeroseim mindig azzal jonnek, hogy nem birjak lerazni magukrol a fiatal csajokat, velunk egykoruakat, hazas asszonyokat... Es nem ertik, hogy miert nem sikerul nekem semmi! En sem tudom, igy tanacsot sem tudok adni. Elobb lett belvarosi pesti lakasom, mint egy 6 honapos kapcsolatom (egyszer volt egy 2 honapos tavkapcsolatom). Ezt se sokan mondhatjak el magkrol! :D
2015. aug. 27. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

"Mi a baj velem?"



semmi, csak nem vagy jóképű a szemükben.

2015. aug. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
A baj nem veled van, hanem az emberekkel körülötted.
2015. aug. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
igazából aggódni kár. én mikor először úgy döntöttem hogy csajt akarok,igen akartam, olyan 14 évesen. hihetetlen nagy kudarc volt mivel akartam, nem szerettem volna (akartam) utána úgy döntöttem hogy nem foglalkozok a dologgal, jött a csúnya vagyok, csóró, és még a poénjaim is szarok érzés. ezt csináltam 16 éves koromig. még a lehetőségeket is kihagytam, gondolva hogy biztos hogy csak szivatnak. barátaimmal ittunk, és az egyik megemlítette hogy irigy rám mert hogy fél osztály engem akar, meg úgy a köreinkből is egy páran, én meg leszarom. mondom hát legyen, visszatérek vadász üzemmódba. valamelyik biztos rendes.XD megint jöttek a kudarcok. nem műkődik semmi, mindenki hülye én is világgá megyek. ez így nem jó és változtatni kell. ha akarok valamit akkor ők nem akarnak, meg fordítva, ha én akarok valamit, ők raknak félre. hát akkor nem csajozok, barátkozok, de nem mélyülök bele. hát barátkozok mint a srácokkal. lazán, nincs para, poénok, csipkelődés, szarbólkihúzás, ötletelés, sok kímélet, ivás néha, igényre kegyetlenség, őszinteség stb. hát ha én először nem is, de a mostani barátnőm belemélyült, majd kénytelen voltam én is. de boldog voltam egyedül is, most is az vagyok (ezen a téren)de a leg megnyugtatóbb a majd lesz valahogy volt. amikor nem engedtem a nyakamba terhet, nem akartam bizonyítani se meggyőzni magamat semmiről. nevezzük aranyközépútnak az egész életemet.
2015. aug. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

előző!


vajon 80 évesen is ezt fogod mondani?

2015. aug. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!