Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van akkor még mindig velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van akkor még mindig velem?

Figyelt kérdés

Barátommal bárhova elmegyünk, mindig összeveszünk. Mint ahogy tegnap is.

Azt mondja "üvegben tartom" őt.

A tegnapi veszekedés abból adódott, hogx kiszúrt 2 csajt akik egyedül álltak. Mi 3-an voltunk a haverja is ott volt. Ő a fejébe vette, hogy ismerkedjenek már meg velük. Mondtam, hogy én nem megyek oda, mert a tűzijátékot szeretném nézni. Nem mentek oda hozzájuk. Utána ezt hallgattam, hogy neki semmit nem szabad, meg mindenen csak durcizom.

Mondtam neki, hogy ez bunkóság amit ő csinál... Ő vetette fel (már többször is), hogy akkor miért vagyunk együtt. Én már szakítottam vele egyszer, de visszakönyörögte magát, meg többször mondtam én is neki, hogy legyen vége, mert mást akarunk...

Ennek ellenére (elvileg nem érzi magát jól ebben a kapcsolatban) velem ban....

De miért? Megkérdeztem tőle, de nem adott rá választ.


2015. aug. 21. 09:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert téged ismer már és/vagy nem tud más csajt össze szedni a hisztije miatt. Esetleg tudja, hogy más nem tűrné meg emiatt.
2015. aug. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kényelmes vagy neki
2015. aug. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!