Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak miért beszélnének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért beszélnének már az első randin a szexről?

Figyelt kérdés
A szexről én akkor szeretek beszélni ha már egy fiú jár s velem, még ha először randiztunk sem ismerjük egymást. L/22
2015. aug. 18. 18:57
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon tudok az ilyen irányú "igényeimről" beszélni, mert minden azon múlik, hogy szerelmes vagyok-e a másikba vagy sem. Akibe nem vagyok szerelmes, azzal nem fogok ilyenekről beszélni, akibe szerelmes vagyok és összejövünk, vele meg csinálom, majd ha öreg leszek, akkor elég lesz róla beszélni is. ;-)
2015. aug. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Ez csak addig hangzik jól, amíg ki nem derül, hogy nem illetek össze ilyen téren... tapasztalat.
2015. aug. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudok róla, hogy frigid lennék és párom se így nyilatkozik rólam (napi, 2 napi szinten vagyunk együtt és nem tegnap kezdtük), de én nem beszélek ilyesmiről 1 randin. Nekem ne vájkáljon egy idegen az életem legintimebb területében. Nem kell túlbecsülno, de megérdemel annyi tiszteletet, hogy ne tegyem ki a húspiacra ezzel növelve vagy csökkentve az értéken. Ilyesmin megsértődni meg gyerekesség. Mindkét oldalról. Nekem amúgy azt sugalja ha valaki egyből erre tereli a témát, hogy elsősorban ez érdekli.
2015. aug. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
43%

Van erre egy hasonlat.


A szex olyan, mint a kivándorlás: A győztesek csinálják, a vesztesek csak beszélnek róla.:D

2015. aug. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Látod, én már ennyiből tudom, hogy nem passzolnék össze egy ilyen hozzáállású emberrel. Én merek kockáztatni, te nem. Én ettől kapnék frászt.
2015. aug. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..

Ebben a kérdésben az volt, hogy a töketlenek nem jók, mert nem merik felvállalni, hogy dugni akarnak. Most meg az a baj, hogy fel merik válalni, hogy dugni akarnak. Most akkor meg mondjam, hogy meg akarom dugni, mert ez jár már a fejemben az első tized másodperc óta ahogy találkoztunk? Vagy ne?

2015. aug. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Attól még lehet valaki töketlen, hogy szóba hozza a szex témát. :-) A kettő számomra nem függ össze. A töketlenség nem ebben merül ki az én véleményem szerint, hanem az élet minden területére érvényes. Apám pl. kiváló szakember, de azon kívül sok tekintetben töketlen, és sok vitája van vele emiatt anyámnak.
2015. aug. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
A szexről férfiként lehet beszélni a.) kulturáltan és természetes módon, nem nagy ügyet csinálva a dologból b.) erőltetetten, kiéhezett lúzer módjára. A nők nyilván a b.) verziót nem szeretik nagy átlagban. Vannak olyanok is, akiknek az a.) verzió sem jön be, ilyenkor el kell dönteni, akarsz-e valamit egy ilyen nőtől (ahogyan ezt a 19:50-es válaszoló már leírta).
2015. aug. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként is beszélek első randin szexről. Éltem ugyanis olyan párkapcsolatban, ahol teljesen eltérő volt a szexkultúránk, és SZENVEDTEM benne.

Nem kell feltétlenül túl direkt módon, elég finom utalások szintjén, abból már bőven ki tud derülni, hogy mennyire jár egy rugóra az agyunk!

A párommal első randin előjött a szex. Nem részleteiben, nem úgy, hogy egymással akarunk lefeküdni, csak a sok téma között ez IS felmerült. És a reakcióinkból kiderült, hogy nagyon is passzolnak az igényeink, elképzeléseink, fétiseink... mert nekem nem csak az a fontos, hogy hány naponta, meg hányféle pózban nyomjuk, hanem olyan apróságok, amik igencsak színesítik a mindennapokat, a szexualitásunkat.

A 4. randinkon feküdtünk le, és azóta olyan köztünk a szex, mint még soha, senkivel! És igen, nekem igenis fontos volt, hogy az első randin kiderüljön, hogy jó lesz! Mert soha többé nem akarok olyan borzalmas kapcsolatot, mint az előző, ami teljesen hazavágta az önértékelésem, a nőiességem!!!

Nem tudtam volna addig összejönni a párommal, pláne beleszeretni nem, amíg legalább sejtésem nincs róla, hogy milyen az ágyban! Csodák csodája, nem csak megfektetni akart, boldog párkapcsolatban élünk.

2015. aug. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Egy állás interjún is az a lényeg, mi a melo, a többi csak körítés... :-)
2015. aug. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!