Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet a baj velem? Megtette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj velem? Megtette az első lépést, de aztán semmi.

Figyelt kérdés
Várakoztam az orvosnál, csak elkísértem egy ismerősömet, de nagyon lassan haladt a sor. Én már kínomban kimentem az udvarra, hogy levegőn legyek. Jött egy srác, aki rám köszönt, majd amikor látta, hogy sokan vannak, elment. Legbelül azt kívántam, hogy maradjon, mert nagyon szimpatikus volt, a hangjába pedig "beleszerettem". :D Rég nem éreztem így, kicsit komolytalannak hathat a leírásom... De végig valami furcsaságot éreztem. Még várni kellett egy jó ideig, aztán megjelent újra. Megszólított, de lehet, csak meglepődött azon, hogy még mindig várunk. (de szerintem már az is valami, ha emlékezett rám) Aztán megint elment. Kis idő múlva visszajött, akkor épp sorra került az ismerősöm. Ekkor is megszólított, majd ahelyett, hogy bement volna a rendelőbe, a mögöttem lévő ablakon keresztül nézte, hogy mennyien vannak még előtte. Lehet, csak én képzelek bele bármit is, de ilyen esetben, hogyan lehet megismerkedni valakivel? :) Én a mosolygáson, és a kérdéseire adott válaszolokon kívül nem tudtam mit csinálni. De közvetlen volt, mármint mindig amikor meglátott, hozzám szólt. Valószínűleg csak meg volt lepődve, hogy ilyen lassan halad a sor, hogy még a sokadik visszajövetele után is ott várunk. De sajnálom, hogy nem ismerhettem meg jobban. :( :)
2015. júl. 9. 07:42
 1/2 omba ***** válasza:
" Lehet, csak én képzelek bele bármit is," - eléggé valószínű.
2015. júl. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Noren1989 ***** válasza:

Te jó isten!!! Ez valami fantasztikus; ez a történet Hollywood-ban egyenest sikersztori lenne, ott visszajön a pasi, elkéri a számod, 2 nap múlva elvisz vacsorázni, 5 nap múlva meg a kikötözős játékaiba visz bele.

Na ébredjünk fel, kérem alássan.

25/F

2015. júl. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!