Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hosszú párkapcsolat után első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú párkapcsolat után első randi. Milyen?

Figyelt kérdés

Harmincon túl, egy sok éves párkapcsolat után hogy szoktátok megélni az első randit?


Ezernyi érzés kavarog bennem a reménytől, a boldogságon át a félelemig, talán utoljára 14 évesen voltam így.



2015. júl. 26. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
5 év házasság után 28 évesen volt az első randim 3 hónappal szétköltözés után. Nem volt kedvem hozzá, bár szimpatikus férfi volt, nem vele volt gond. Nem éreztem nyitottnak magam rá. Hatalmas meglepetés volt. Fantasztikusan éreztem magam, és nagyon-nagyon felszabadító volt. Olyan jó volt, hogy utána minden héten találkoztunk. Egymásba szerettünk, összeházasodtunk és lett két gyermekünk. Csak bíztatni tudlak, hogy nyiss és próbálkozz! :)
2015. júl. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Már nyitottam, ma 1.5 óra múlva találkozunk.


5 éve volt az utolsó randim, nem is emlékszem rá igazán, hogy milyen volt (vagyis, persze emlékszem, zseniálisan sikerül, de arra nem, hogy mitől volt az, és abban is biztos vagyok, hogy akkoriban nem éreztem magam ennyire ambivalensen :))

2015. júl. 26. 11:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a másik oldalon voltam, a pasi 4 éve elvált azóta nem volt komolyabb kapcsolata, sokáig húztuk a dolgot mire elhívott, az első randink előtt mikor eljött értem már akkor dudorodott a nadrágja mikor rámosolyogtam, ettől eléggé zavarba jött, de nekem nagyon tetszett a dolog, így inkább vacsora helyett kettesben sétáltunk a Duna parton, nagyon szuper volt!!!
2015. júl. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!