Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik ez vagy csak tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A.R. kérdése:

Létezik ez vagy csak tényleg ilyen a lány?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Érdekes dolog történik velem és tényleg végső értetlenségemben jöttem ide tanácsot kérni hátha esetleg látja ezt egy hölgy is aki meg tudja magyarázni.


Randizok egy lánnyal, 3. találkozó is megvolt, le is feküdtünk. Amikor együtt vagyunk tényleg jó minden, hülyülünk, elvagyunk. Mikor külön vagyunk soha de tényleg soha nem keres. Ha nem keresem én 3 napig ő akkor se ír. Amikor ráírok beszélgetünk de szűkszavú és soha nem kezdeményez további kommunikációt. Konkrétan mi lehet ez? Netes beszélgetés undoritisz, vagy mi? Teljesen úgy tűnik nem érdeklem viszont mikor együtt vagyunk abszolút 1 hullámhossz. Ha érdekel valaki akkor keresem nem? Nem az, hogy felé se köpök 3 napokig.


Lányok, valaki....magyarázatot légyszíves :D


22/F



2015. júl. 20. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeret neten beszélgetni. Nekem egy fiúbarátom ilyen. Inkább átutazza a fél várost (messze lakom), ha beszélgetni szeretne velem egy negyed órácskát, vagy bejön a munkahelyemre, de chaten aztán rám nem írna, mert nem szeret neten keesztül beszélgetni.

Szóval, nincs gond a leányzóval, lehet, ő is csak ilyen típus.


21N

2015. júl. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, igazad lehet. Régen míg nem korcsosult el a társadalom ilyen nem volt. Ma meg már rendes netes etikett van. Lehet ezért lepődök meg, hogy van ilyen ember, én is teljesen beidomultam erre...
2015. júl. 20. 16:05
 3/9 Girgoy ***** válasza:
100%
Ja, hogy "3. találkozó is megvolt, le is feküdtünk." Tehát kb. annyi kell, hoyg időnként jól elhülyéskedtek, lefekszetek különösebb elköteleződés nélkül, de amúgy nem Ti vagytok egymásnak életük párja. Nézd, ennyiből ítélve ez a kapcsolat semmi msáról nem szól, mint hoyg időnként valakivel bulizzon a csaj. És részedről is talán ennyi. De lehet, hoyg Te többet akarnál, de ha egy csaj többet akar, akkor tudod nem fekszik le a 3. randi után, nem adja ilyen könnyen magát. Általában azok adják könnyen magukat, akik csak szórakozni akarnak. Mondjuk ez a férfiakra is jellemző. Ha meg külföldön amúgyis távol éltek egymástól, akkor nem valószínű, hogy életetetek nagy szerelmei vagytok egymás számára. Amikor nem kellesz neki "bulizni", akkor nem kellesz neki másra se. Legalábbis ennyiből ez tűnik a legvalószínűbb magyarázatnak. Ha jönne valaki más az életedbe, aki jobb, akkor döntsél okosan.
2015. júl. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2. válaszoló:


Kicsit szélsőségesen fogtad fel de ettől függetlenül köszönöm, hogy írtál. 10 ből 9 lány ilyen és a komoly, hosszabb kapcsolataim között is volt olyan, hogy a 2. randin becsúszott a sex és mégis 2 évig együtt voltunk, erre nem lehet alapozni. Nekem többen is azt mondták, hogy csak simán nem szeret neten beszélgetni, mondjuk ez fura a mai világban. Őszintén szerintem ez lenne a legjobb eshetőség de nyilván ott van, hogy bulizni jó vagyok másra meg nem, ezt viszont az cáfolja, hogy jól néz ki, jó csaj és bárki mással is "bulizhatna" aki jobb nálam esetlegesen. Tehát itt megint elbukott nekem a sztori.

2015. júl. 20. 16:35
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak az a furcsa, hogy már testiség is volt köztetek, de erről nem beszéltek, miért nem vele beszéled meg ezt a problémát? Más részről hányszor keresed neten? Mert ha nagyon sokszor, az olyan tapadás szagú és az mindenkinek kellemetlen. Beszélgessetek arról, mit vártok egy kapcsolattól, mik az igényeitek és kinek mi fér bele, aztán meglátjátok hogyan lehet ezeket az igényeket összehangolni.
2015. júl. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem az exem volt ilyen. Soha nem akart beszélgetni velem neten mert neki ez nem tetszett. De persze találkozni is csak ritkán tudtunk mert az anyja sosem engedte el hozzám(azt azért tegyük hozzá hogy felnőtt volt, de anyuci nem szeretett engem valamiért), meg felhívni sem hívott fel szinte sosem. Nem véletlen az exem. Mindig a fejemhez vágta, hogy nem a facebook a világ közepe, ami igaz, de én nagyon szerettem és a rózsaszín köd elvakított.

Szóval a magyarázat engem is érdekelne.:D

2015. júl. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Épp most fejtette ki egy lány egy hasonló helyzettel kapcsolatban, hogy ő is így viselkedik, mert ilyenkor teszteli, hogy a srác mennyire megbízható és mennyire gondolja komolyan.

Én viszont azt mondom, hogy erre a viselkedésre nem lehet alapozni! Akinek fontos vagy, az keresni fog.

Nekem is volt ilyen nő az életemben, 7 évig együtt is voltunk utána. Zárkózott volt, de volt benne szeretet. Viszont bevallotta, hogy sose volt belém szerelmes és ezért is hagyott el.

Szumma-szummárum: Szórakozik veled.

2015. júl. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Girgoy ***** válasza:
Kérdező: semmi gond, örülök, hogy segítettem indirekten rávezetni Téged a válaszra. :) Én valszeg másfajta lányokat ismerek, mint Te és más az udvarlási stílusom is. De hát nem vagyunk egyformák. ;)
2015. júl. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!! Ilyen van a párommal én is igy voltam randi csók sex a komunikácio neten nem ment egyikőnknek se telefonon sem... ott nincs szemkontaktus nincs meg a pillanat...
2015. júl. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!