Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, nektek kellene egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek kellene egy olyan lány, aki folyton iszik?

Figyelt kérdés
Mert én egy ilyenbe lettem szerelmes. Nem zugivó, de bárhova elmegy (pl. moziba, strandra), mindig nála van egy pár doboz sör. Hetente többször lejár kocsmába, ahol töményeket iszik. Bulikon pedig sokszor okádásig issza magát. Egyébként józanul értelmes, meg aranyos, de legalább heti 3-4-szer mindig elmegy berúgni. Ti küzdenétek egy ilyen lányért? Érdekelne titeket? Zavarna az ilyen életmód?
2015. júl. 16. 12:46
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Jah, még annyit, hogy a lány 18 éves.
2015. júl. 16. 12:46
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellene.

Az, hogy néha-néha iszik, nem zavarna, de az, hogy "sokszor okádásig issza magát", az igen.

2015. júl. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 CptTomato ***** válasza:
100%
Küzdeni nem küzdenék de ellenék vele egy darabig....főleg ha magának veszi meg :D
2015. júl. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

nem lesz hosszú életű, ha 18 évesen ezt műveli, és azt sem tartom szépnek egy lánytól, ha cigizik.


nem kellene..

2015. júl. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
6%
Én innék vele. :D
2015. júl. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Kellene a halál f...ának. Nem kedvelem a vedelős embereket. :)
2015. júl. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%

Egy ilyen lánynak szeretetre és segítségre van szüksége.

Ha elfordulnak tőle csak rosszabb lesz a helyzete.

Éreznie kellene, hogy mellette állnak.

2015. júl. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem...
2015. júl. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Hetente egyszer-kétszer esténként ha lecsúszik egy-két sör, az még úgy korrekt (én is így szoktam), viszont amit ez a lány művelt, az már alkoholizmus.
2015. júl. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

18 évesen még az ember általában nem alkoholista annyira, mint 30-40-50 évesen. Valószínűbb hogy csak megfelelési kényszere van, önbizalom-hiányos, ezzel akar kitűnni, beilleszkedni, stb. Egy próbát TALÁN megér, hátha egy stabilitást adó kapcsolatban lenyugszik. Csak ne erőltesd rá, vagy magától abbahagyja, vagy nem fogja. Szóval ez kb úgy működhet, hogy elmész vele kocsmázni, ha akar menni, de felajánlod, hogy szívesen otthon is maradsz vele vagy mehettek inkább [x] helyre, ha van kedve. Mindig legyen másik érdekes opció, és ha elkezdi azt választani, akkor hosszabb távon valószínűleg nem lesz szüksége az alkoholra. Nem biztos, de van esély rá, hogy ő is ilyen. Én kb ezt tapasztaltam, két hétből 13 nap voltam kb hullarészeg (emellett hoztam egy 5ös átlagot mérnöki szakon mondjuk, előző félévekben meg 3-4es átlagom volt!), aztán most meg egyáltalán nem hiányzik az alkohol, ha pár havonta iszok meg 1-2 sört, az se zavar. De heti 1-2 sörnél többre semmi szükségem.

23L

2015. júl. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!