Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretek egy lányt és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek egy lányt és a legjobb haverommal jár de (a haverom tudja hogy nekem tetszik) én is szeretném a lányt és folyton előttem enyelegnek ami zavar? (tudnátok segíteni )

Figyelt kérdés

2014. ápr. 7. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mikor szerettel bele a lanyba? Mikor a haveroddal jarni kezdtekvagy elotte?

A haverod mikor tudta meg?

Mert ha akkor szerettel bele,amikor mar jartak,akkor egy rossz szavad se lehet.

Ha mar elotte,akkor a haverod szegyelje magat,hogy annak ellenere osszejott a csajjal,hogy tudta,hogy szerelmes vagy bele.

Ha a masodik eset all fenn,akkor hagyd a haverod.Majd ha osszeveszik a csajaval akkor nem lesz kihez fordulnia.

2014. ápr. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző hozzászólóval értek 1-et. Rengeteg ilyen eset van. Hagyd mind2-őt vagy esetleg ha szétmennek akkor próbálkozz be a csjanál.
2014. ápr. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te ki akarod sajátítani a lányt, úgy tekintesz rá mint egy megszerzendő vágyaidat kielégítő tárgyra. Ha tényleg szeretnéd akkor örömödet lelnéd a puszta létében, és tök les*arnád, hogy kivel van, mert a lénye léte okoz örömet. Ezt még megfejeled azzal a tudattal, hogy ő boldog mondjuk a haveroddal akkor nem azért kénye fanyalogni, hogy jáj velem kéne lennie, hanem örülj az örömének. Roppant primitív elképzeléseik vannak az embereknek a szeretetről, szerelemről.
2014. ápr. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazatok van bekem nagy szerencsémre a haverom beleszeretett 1 másik lányba és az a lány akit én szeretek ezt viszonozza és a haverom is segít ebben szal köszönöm a válaszokat
2014. ápr. 23. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!