Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek, lányok. Ti kedvelnéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, lányok. Ti kedvelnétek ha egy bdsm kedvelő, szubmisszív srác felsőbbrendūként kezelne titeket és ilyen kapcsolat alakulna ki köztetek?

Figyelt kérdés
26 èves, intelligens ès jò megjelenesèű sràc. / Ha csak a vèlemènyedet akarod leìrni arròl amit ìrtam vagy nem tetszèsedet kifejezni akkor ne ìrj, mert nem èrdekel./

2015. júl. 14. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kedvelném, ez volt a kérdésed. Az egyenrangú kapcsolatot szeretem és tartom egészségesnek.
2015. júl. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Linó03 ***** válasza:
Játszani sok mindent lehet, de hogy a kapcsolat legyen ilyen... nem.
2015. júl. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

egyenrangú kapcsolat


de az más kérdés h az ágyban mi hogy történik

2015. júl. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bírom, hogy akik ilyet kiírnak nem próbálták még így élni a kapcsolatot. Hosszú távon nem működik. Más ha csak szexuális téren van ez meg más egy olyan szituban, hogy jaj nem vehetek ezt vagy azt, gyorsan felhívoma párom engedi-e, hogy ha nincs barna csiperke akkor fehérből legyen a leves...

Röhejes és az egyik fél totálisan elveszti a kezdeményezési készségét, önállóságát míg a másik téves önértékelést szerez.

Amúgy semmilyen kapcsolat nem alakulna ki. Nekem ne nyalja a talpam senki pláne ha nem is tettem érte semmit. Mellesleg a srác intelligenciáját megkérdőjelezném a fentiek miatt. Komolyan egyre nehezebb normális pasit találni aki mondjuk társat akar nem pl a cipődre izgul...

2015. júl. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Számomra ez taszító dolog, úgyhogy nem.
2015. júl. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem elkezdett érdekelni ez a dolog, de a fordítottja is. Úgyhogy talán csak akkor lennék benne, ha a fordítottja is működne. Minél dominánsabb valaki, annál inkább érzem, hogy férfi. Legalább annyira imádok dícsérni, mint büntetni :D
2016. aug. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!