Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ez miért van? Mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ez miért van? Mikor és miért "viselkedtek" így?

Figyelt kérdés
Beszélgetek egy osztálytársammal, aki tetszik és tényleg rég óta jóban vagyunk. Viszont sosem ír ha én nem írok. Beszélgetést se nagyon tartja fenn csak ritkán vagy ha én "beszéltetem". Egyébként személyesen is jól elvagyunk csak így egy kicsit aggasztó ez. Nem kíváncsi rám? Nem elutasító sosem, csak zavar kicsit, hogy ő sosem ír...

2015. máj. 12. 00:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Kérdezd meg tőle! És kérd meg, hogy legyen őszinte!
2015. máj. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Haverként kezel, nem is igazán kíváncsi amúgy a nyomorodra...
2015. máj. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
17%

HH88


rám meg írnak a csajok ronda vagyok pedig xd az hogy van?

2015. máj. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%

#3

NÁCIK HAZA!

2015. máj. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ha kérdezném megsértődne... szerintem.

Normális válaszokat kérnék.

2015. máj. 12. 00:31
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Akkor kérdezd meg egy közeli barátnőjét.
2015. máj. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Úgyis megbeszélik utána...
2015. máj. 12. 00:39
 8/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem vagy egy egyszerű eset. Megkérdezni nem akarod, sem őt, sem a bartátnőjét. Akkor mégis hogy akarod megtudni, mi az oka? Innen tőlünk? Amikor valójában te ismered a legjobban? És összesen az zavar, hogy ő sosem ír? Ennek ezer és egy oka lehet. Kérdezd meg már tőle! Minden kérdést fel lehet, hogy úgy tenni, hogy a másik ne sértődjön meg.
2015. máj. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Akkor hogyan tegyem fel, hogy ne sértődjön meg rajta?
2015. máj. 12. 16:30
 10/12 anonim ***** válasza:

Kicsit furcsanak talalom, hogy eloben eleg jol ertekezunk, am ha virtualisan szeretnek veled kommunikalni akkor mindig en kell kezdemenyezzek es csak akkor irsz valamit ha en kerdezlek. Elmondanad, hogy mi ennek az oka?

Pl megkerdezheted igy.

2015. máj. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!