Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak miért beszélnének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért beszélnének már az első randin a szexről?

Figyelt kérdés
A szexről én akkor szeretek beszélni ha már egy fiú jár s velem, még ha először randiztunk sem ismerjük egymást. L/22
2015. aug. 18. 18:57
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
26%
Egy TSZ-ben ismerkedsz, vagy hol máshol lehet még ekkora parasztokat találni?
2015. aug. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
0%
Túlságosan normális vagy.;)
2015. aug. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
26%
Mert ha nem beszélnénk akkor meg az lenne a baj...
2015. aug. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Mert a többségük kanos, főleg fiatalon. :D
2015. aug. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Sajnos nem csak a TSZ-ben lehet ilyen bunkókat kifogni, hanem az internetes ismerkedések 90%-ban, sőt nem is akarják elfogadni a nő elhúzódását, hanem annál erőszakosabban tárgyalják tovább.
2015. aug. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
A legfontosabb: ameddig kapitalista, mindent könnyen megkapó társadalmunk lesz, addig a srácok is csak a ledér nőket űzik még házasságban is.
2015. aug. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Oké, akkor "megnyugodtam", hogy nem csak velem akarnak mindig a szexről beszélni! :D

Mikor meg megmondom nekik, hogy majd akkor szívesen beszélek róla, amikor már komolyabbra fordulnak a dolgok, akkor meg meg vannak sértődve, hogy ő csak azért akar róla beszélni, mert nyílt lapokkal játszik...:D


Tehát nem tudom, elfogadható választ még én sem kaptam amikor rákérdeztem náluk. :D


23/L

2015. aug. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
0%

élet képes csajokkal lehet, akármiről beszélgetni...

F31

2015. aug. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem az már baj, ha pont egy jól működő kapcsolat tán legerősebb pillére nem kerül említésre. Eddig akivel az első (második) randin nem került szóba a szex, vagy ha szóba is került, gyorsan elterelte a témát, na az ilyen csajok frigidek, aszexuálisak, ki milyen fokon. Ha egy nőnek van legalább némi egészséges igénye a szexre, akkor nem nyavalyog, ha szóba került. Akik félnek róla beszélni, azok félnek csinálni is, és ha félnek, nem tudnak ellazulni, és olyan frigidekké válnak, hogy a jóisten sem tudja feljuttatni őket a csúcsra. Úgyhogy fogd fel tesztnek: ha nem akarsz róla beszélni, akkor egy tök normális pasi majd másról sem akar veled...


Gondolom te sem masztizol, és még orgazmusod sem volt. Így nem is lesz sajnos. Ha a normáknak akarsz megfelelni, gondolj bele, hogy ezeket a normákat ezer meg ezer éve találták ki, ráadásul akkoriban a nő bőven el volt nyomva. Tehát döntsd el, úgy akarsz boldog lenni, hogy meg akarsz felelni azoknak a normáknak, amik a nők elnyomása mellett születtek? Gondolkozzunk Béláim, gondolkozzunk!

2015. aug. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Én kicsit máshogy látom... mert ha pl fundamentálisan eltérnek az igények ilyen téren, jobb az elején tisztázni, mielőtt érzelmek alakulnak ki! Én pl nem akarok még egyszer egy halálosan szégyellős, gátlásos nővel összejönni, akivel csak akkor derül ez ki, mikor már érzelmek vannak! És nem, nem azért hozom fel a témát, mert csak szexre megyek, egyáltalán nem!
2015. aug. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!