Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak miért beszélnének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért beszélnének már az első randin a szexről?

Figyelt kérdés
A szexről én akkor szeretek beszélni ha már egy fiú jár s velem, még ha először randiztunk sem ismerjük egymást. L/22
2015. aug. 18. 18:57
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
89%
Én meg úgy gondolom, hogy azok a csajok és férfiak akik az orruknál kicsit távolabb látnak bármi másról beszélnek csak a szexről nem kapásból az ismerkedés elején. Férfi létemre tudom, hogy a szex témával egyértelmű jelét adnám annak, hogy komoly elképzeléseim nincsenek a leányzóval, de szexre azért jó lesz. Tulajdonképpen fontosabb témák is vannak a szexnél ismerkedéskor. A szex ráér akkor, ha komolyra fordulnak a dolgok és megvan a kölcsönös szimpátia. Kezdésnek viszont semmiképpen sem jó a szexszel indítani. 27/F
2015. aug. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
ma 19:50 ott a pont!
2015. aug. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Mért ott a pont? Első randin a szex? Szerinted is azzal kell indítani? Ne vicceljetek már!
2015. aug. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Nem "a férfiak", hanem a férfiak egyik típusa.


Ugyanis kettő van:

Az egyik számára a szex: végcél.

A másik számára: a kezdet.

2015. aug. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
33%

Ha felkerül szóba a szex: biztos csak szexelni akarok. És ha felhozom a főzést, akkor csak főzni akarok???


Ne legyünk már ennyire gyerekesek! Ha nem kerül szóba a téma, akkor meg tuti arra gondolsz, hogy nem tetszel a pasinak. Tipikus iskolapéldája az eltorzult igényeknek. Mint ahogy mi is még érintetlen mélytorok és análkirálynőre vágyunk.


Ha szóba kerül a szex, és fujjogsz - nem lesz második randi.

2015. aug. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
28%
#10 vagyok és #15-el értek egyet. Akivel nem lehet felnőtt módjára beszélni erről és egyből gyanakszik rám, azzal nem lesz folytatás, mert biztos, hogy ÉN nem fogom akarni. Utálom az ilyen kis álszent libákat. Nem erről szól a kapcsolat, de nem fogom kitenni magam még egyszer annak, hogy nem passzolnak az igények és akkor derül ki, mikor már érzelem is van a dologban.
2015. aug. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
92%

" Ha felkerül szóba a szex: biztos csak szexelni akarok. És ha felhozom a főzést, akkor csak főzni akarok???"


Kicsit más a kettő ugye te is érzed?

2015. aug. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Van, akinek azért nem lesz második randi, ha a másik elzárkózik a szex témától, hát, nem tudom, nálam akkor nem lesz, amikor valaki erőlteti, hogy erről beszéljünk. Nos, nekem pl. szerelmesnek kell lennem ahhoz, hogy a szex működjön, akárkivel nem megy, és itt zárnám is a témát, ha valaki szóba hozza. Ha valakinek ez nem fér bele, akkor egyszerűen nem tartozunk össze és kész. Nem kell ezen megsértődni, mások az igényeink, a vágyaink, más dolgok hoznak lázba.
2015. aug. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Mi az a szex, mert a főzést azt tudom?!?

Üdv, egy negyvenes f.

:-)

2015. aug. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

#18: Ez oké, de nem fogom az illetőt egyből szobára vinni, csak mert beszélünk erről is. Viszont ha kiderült, hogy az igények nem passzolnak, sok szenvedéstől meg lehet egymást kímélni. Ennyi.

Sokkal szarabb, ha már egy párt alkotsz az illetővel, de csak akkor derül ki, hogy HOPPÁ! - az ágyban nem passzolunk! Most mi lesz? Majd szépen a kapcsolat rovására megy... na nem. Ezt még egyszer nem!

2015. aug. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!