Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkednek azok a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkednek azok a férfiak, akik szerint minden nő üres, felszínes, semmihez nem érző cicababa?

Figyelt kérdés
2015. aug. 10. 12:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
5%

Nem érzem úgy, hogy csak miattam alakult ki ez, Sideways. Valahol ott kezdődhetett, ha jól emlékszem, hogy egy témával kapcsolatban nem egyezett a véleményünk, én reagáltam a te hozzászólásodra, onnantól kezdve pedig kaptam a privátokat: ha nem teszkalap, stb.


Igazából teljesen lényegtelen, viszont úgy gondolom, egyikőnknek sem kifizetődő, ha ez így megy a végtelenségig, minden kérdésnél megy a lepontozás, marakodás. Ha úgy érzed, kizárólag én alakítottam ki ezt a helyzetet, akkor fogadd bocsánatkérésem. Mindenesetre én továbbra is le fogom írni a véleményem minden kérdésnél, ami szimpatikus, téged majd figyelmen kívül hagylak, és erre szeretnélek kérni téged is. Köszönöm.

2015. aug. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
5%

"ha nem teszkalap, stb."


Na, ezt alaposan elrontottam. Tehát: ha nem tetszik, itt mondjad, halj meg, ez az oldal lényege, te fszkalap.

2015. aug. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
29%
Hogy privátban mi a véleményem rólad, nem tartozik közszemlére. Én sem kezdtem el kimásolgatni az üzeneteidet. Szóval itt lezárom ezt. Én itt segíteni vagyok, nem cseszekedni valakivel.
2015. aug. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
5%
Kimásolhatod egyébként az összes üzenetem bárkinek, amiket küldtem neked, én vállalok mindent, ellenben veled. Annak viszont örülök, ha tényleg le tudjuk zárni, ignorálni tudjuk a másikat, én is segíteni vagyok itt, nem idegen emberekkel harcolni.
2015. aug. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
51%
Sehol. Aki így gondolkodik a másik nemről minek akarna párkapcsolatot?
2015. aug. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
16-os Én sem gondolkodom így. De nem találok egy érző szerető nőt. Bármennyire is képzelem hogy van ilyen.Van csak hát hol?
2015. aug. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
16-Os vagyok. Lövésem sincs hol. Van nem egyilyen ismerősöm, de mind kapcsolatban. Amúgy csak a kérdésre válaszoltam (mint látható nem nagy sikerrel), nem nálam van a bölcsek köve, hogy tudjam...
2015. aug. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én is egy érző, kedves, aranyos lányt keresek, akinek nem számít annyira a külső... Minden lány elutasít a külsőm miatt.... Még soha nem volt barátnőm, de gondolom nem is lesz, mert ronda vagyok... 22/F
2018. aug. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!