Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha a lány, akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a lány, akit szeretek, üres?

Figyelt kérdés
Igen, üres. Nincsenek érzései, nem buta, nem flegma, hanem egyszerűen kong az ürességtől érzelmek terén. Agresszív, erőszakos érzelmei vannak, esetleg a sértődés, és a sértettséget megérzi, de ezen kívül... Egyszerűen üres. Sokáig azt hittem, hogy nem lehet előcsalogatni, vagy csak jól rejti őket, de rá kellett jöjjek, nem ez a helyzet. Egy barátja volt eddig, 20 éves, fél évig jártak. Most mi is fél évnél tartunk, megpróbáltam mindent, de azt hiszem, hogy egyszerűen képtelen a valódi szeretetre. Mit tehetnék? Vele ellentétben én ennek ellenére szeretem, tulajdonságaiért, szépségéért, de rá kellett jönnöm, ha én hátradőlnék, dőlne az egész kapcsolat, és egy könnycseppet sem ejtene.
2015. jún. 22. 14:47
1 2
 1/15 Rezi Dencia ***** válasza:
75%
Mit tegyél? Menekülj, amig nem késő!
2015. jún. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
12%
...Tehát olyan, mint az összes nő. Nem tudsz mit tenni, ha puncit akarsz akkor annak ez az ára.
2015. jún. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

Hirtelen azt hittem, hogy rolam irtal. En is reszben ilyen vagyok. Megertem azt a lanyt..


Nem passzoltok ossze!

2015. jún. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
24%

Én is ilyen vagyok, nem valami érzelmes típus.

Nem illetek össze, keress mást..

2015. jún. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
83%
Szerintem csak dugni lehet vele és szaporodni, erre alkalmas
2015. jún. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
49%
Íme a bizonyíték, hogy a férfiak is tudnak külső és nem belső alapján választani maguknak párt.
2015. jún. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
43%
Miért szereted? Ja, mert neked is csak a külső számít.
2015. jún. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Emberek, pont arról beszéltem, hogy egyáltalán nincs vele gond, fejben sem, sőt - csak épp érzelmileg...
2015. jún. 22. 15:57
 9/15 anonim ***** válasza:

hogy tudod szeretni?:D nem értem,szerintem ő sem :,D nem való neked.

nem tudod kezelni az ilyeneket..bukni fogsz.

2015. jún. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"ennek ellenére szeretem, tulajdonságaiért, szépségéért,"


A szépségtől eltekintve, aminek csak testi/esztétikai szempontból van szerepe és nincs az érzelmekre alapuló szerelemhez köze, milyen tulajdonságra gondoltál, ha közben saját szavaiddal "kong az ürességtől érzelmek terén"?


Csak mert nem tesz semmit a kapcsolatotokért, nincs benne kötődés irántad (vagy eleve bárki iránt), és érzéketlen, rideg.

Ha szeremről beszélsz, főleg egy fél éves kapcsolatban, annak már túl kéne mutatnia a felszínen, mert szép a szeme, szép az arca vagy vannak szerethető apróságai, ahogy mozdul, ahogy alszik, stb.


Tehát milyen tulajdonsága van, ami nem csak viselkedés, hanem jellemvonás, és ami miatt szerelemnek nevezed amit érzel?

2015. jún. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!