Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha a lány, akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a lány, akit szeretek, üres?

Figyelt kérdés
Igen, üres. Nincsenek érzései, nem buta, nem flegma, hanem egyszerűen kong az ürességtől érzelmek terén. Agresszív, erőszakos érzelmei vannak, esetleg a sértődés, és a sértettséget megérzi, de ezen kívül... Egyszerűen üres. Sokáig azt hittem, hogy nem lehet előcsalogatni, vagy csak jól rejti őket, de rá kellett jöjjek, nem ez a helyzet. Egy barátja volt eddig, 20 éves, fél évig jártak. Most mi is fél évnél tartunk, megpróbáltam mindent, de azt hiszem, hogy egyszerűen képtelen a valódi szeretetre. Mit tehetnék? Vele ellentétben én ennek ellenére szeretem, tulajdonságaiért, szépségéért, de rá kellett jönnöm, ha én hátradőlnék, dőlne az egész kapcsolat, és egy könnycseppet sem ejtene.
2015. jún. 22. 14:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem biztos, de valószínű hogy vagy most van, vagy volt egy nagyon rossz családi kapcsolata a szüleivel..

Vagy esetleg ami ugyan úgy valószínű..Előző kapcsolatban megcsalták és nem tud bízni, vagy ha te csaltad meg, vagy azt érezte.. lehet hogy elmúlt a bizalma. Erröl java részt nem ő tehet. Vannak akik így reagálnak.. Van akit sokkolnak a dolgok, ő nem tud érezni.

Ha vele szeretnél maradni, és tényleg szereted. nem a külsejéért, hanem mert aranyos, mert szeretetre méltó, szeretnéd hogy összekötődjetek, próbáld őt felszedni a földről.

Éreztesd vele mindenképp hogy szereted. Nagyon aranyosan alszik vagy nem tudom.. valami bókolásokkal töltsd el az időt amíg vele vagy. Csináljatok közös programokat.Valahogy emeld fel,éreztesd vele hogy te ott vagy mellette, neked más nem kell. bízzon benned. és téged fog a legjobban szeretni!

2015. jún. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

komolyan gondoljátok, hogy az érzelmeken meg a szépségen kívül nincs más, ami döntő lenne a kapcsolatban? találó megjegyzések, mosoly, közös élmények, ízlés, jó viták...


kérdező, szerintem itt két verzió van.

vagy téged nem szeret, vagy senkit nem szeret. egyik se jó; ha elzárkózik, mikor felhozod ezt, szerintem próbálj meg szép lassan leválni róla.


egyébként aki agresszív, arról azt gondolnám, hogy általában visszafogja magát, néha meg kibukik. tehát nagyon is vannak érzései. de te tudod. ha egyszer neked ez rossz és nem javul, akkor mindegy is, hogy mi miért van.

2015. jún. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A virslis tojás tölteléket szerinted miért találták fel?
2015. jún. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Agresszív, erőszakos érzelmei vannak, esetleg a sértődés, és a sértettséget megérzi, de ezen kívül..."

Biztos, hogy van oka, amiért érzelmileg üres és ahogy belinkeltem, agresszív, stb.


Hogy neked van-e így türelmed hozzá, úgy tűnik, hogy van. Neked kell kiderítened tőle, mert előbb-utóbb úgyis zátonyra fut a kapcsolatotok, ha nem változtat az érzelmein, érzelmei okán.

2015. jún. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Kedves 2-es nem ilyen az összes nő.

Ami a lányt illeti azért üres, mert magát sem szereti és a sértettség álarca mögé búik. Vagy így védi magát, vagy régi trauma miatt, mindegy. Ha fél évig nem tudtál belőle semmi érzelmet kicsiholni, akkor nem ő neked az igazi, keress mást.

2015. jún. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!