Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan dugjak a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dugjak a barátnőmmel egy üres lakásban?

Figyelt kérdés
Szereztem egy üres lakást pár órára hogy együtt lehessünk a barátnőmmel, de az a baj, hogy teljesen üres. Mit javasoltok, hogyan tudnánk a korulményekhez képest kényelmesen szexelni?
2015. febr. 10. 06:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fűtés lesz,vagy csak,amit beleheltek?:DD
2015. febr. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Valami csak lesz amire feltudod rakni..akar lepcson is lehet.. vagy vigyetek egy lepedot:)
2015. febr. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Fűtés lesz. De semmi egyéb.
2015. febr. 10. 06:57
 4/11 anonim ***** válasza:
Vigyetek egy lepedőt, amit alá terítesz.
2015. febr. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 bandi6891 ***** válasza:
egymással szembe,átkarolod a lábait és felemeled,ő meg kapaszkodna a válladon/nyakadban.Fordított testhelyzetnél meg a falnak támaszkodik.
2015. febr. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Pléd, felfújható derékalj/matrac, ezeket könnyű magatokkal vinni...
2015. febr. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%
a lepedő és felfújhatós matracnál nekem sincs jobb ötletem, de egész romivá teheted ha este vagy nappal besötétíted a helységet a bejárattól végig kicsi gyertyákkal mécsesekkel egészen az "ágyig". persze ne túl közel mert akkor lángolni fogtok :D egy kis pezsgő ha még romantikusabb szeretnél lenni. vagy bor ha borosak vagytok. esetleg egy kis cd lejátszós rádiót vagy vmit vagy csak telefonról egy halk lány zene.
2015. febr. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A fürdőkádban szexeltek. (Lehetőleg miközben megy a víz.)


A konyhapulton szexeltek.


A falnak dőlve szexeltek.


Vagy felfújhatós matrac, amit előre bekészítesz, amit már írtak korábban.

2015. febr. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Komolyan akinek ennyi fantáziája nincs, az minek dug?
2015. febr. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Van ennyi fantáziám, ezeket mindet ismerem, azért tettem fel a kérdést hátha valaki tud jobbat.

2015. febr. 10. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!