Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkednek azok a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkednek azok a férfiak, akik szerint minden nő üres, felszínes, semmihez nem érző cicababa?

Figyelt kérdés
2015. aug. 10. 12:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
Ők leginkább sehol :) Csak ülnek a gyk előtt és itt vezetik le a feszültségüket. Nem érdemes velük foglalkozni.
2015. aug. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%
utca, internet
2015. aug. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
52%
Itt próbálkoznak több-kevesebb sikerrel :D Természetesen miután lehordták több soron az egész női nemet a válaszaikban. Ha pedig elutasítást kapnak, többnyire ez miatt - legalábbis részemről-, akkor közlik, hogy haljon meg a másik, és onnantól kezdve lepontozzák a lány összes válaszát :D Nagyjából így néz ki a történet.
2015. aug. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Mostanában már nincsenek is itt ilyen fiúk. Korábban igaz volt esetleg, ma már nem.
2015. aug. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%

A #3-as már csak tudja...nevetséges ez az ember. :D

Nos, rossz helyen vagy sehol. És, mivel saját sikertelenségük minden alkalommal megerősítést nyer, könnyen huzzák rá minden nőre ezeket. De ez egy hiedelem. Nem az elérhetetlen nőknél kellene próbálkozni. :)

2015. aug. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
2015. aug. 10. 12:37
 7/18 anonim ***** válasza:
3%
# 6 Ezt a kérdést én nem láttam. Jó akkor módosítok: Ma már nincs olyan sok így érző férfi, mint korábban volt.
2015. aug. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
5%
Sideways most pont nem rág gondoltam, nem te vagy az egyedüli ilyen. Vagy több regisztrációd van, nem tudom. Mindenesetre eléggé magadra vetted, ami mégis csak árulkodik valamiről. :) Engem ugyan nem fogsz kikezdeni, mint sok másik embert régebbi, "G-betűs" regisztrációkról, ezt garantálom, de próbálkozni egészen nyugodtan lehet, azért sok szerencsét kívánok hozzá. :)
2015. aug. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
26%
Ismerkedni egyáltalán nem szoktam, mármint nem olyan értelemben, ahogy azt gondolod. Tehát nem megyek oda vadidegen nőkhöz, hogy tetszenek, és meg akarom őket ismerni, eleve ez már izzadságszagú módszer lenne részemről, és hiába a határozott fellépés, ha a delikvens nő a háta közepére sem kívánja a társaságom. Értitek? Egy újságba vagy könyvbe kávézás közben belemerülő nőhöz nem fogok odamenni, vagy ha azt látom, hogy éppen siet valahová, nyilván nem fogom feltartani, az egyértelmű. Nőkkel bárhol összefutok, főleg akkor, amikor rohangálós napom van a cégnél, de a 90%-ukkal beszélni komolyan fizikai fájdalmat okoz, és másfél perc is bőven elég belőlük. Akikkel meg állati jól el tudok beszélni akár másfél-két órán keresztül, mert viccesek, nyitottak, érdeklődőek, kíváncsiak, normálisak, nem görcsölnek, azok egészen véletlenül már évek óta kapcsolatban vannak. Az első néhány mondatból, az artikulálásukból, a szókincsükből, a témaköreikből már simán le tudom szűrni, hogy kinek van barátja/élettársa/férje, és ki az, aki egyedülálló, magányos. Amúgy minden egyedülálló nő hülye?
2015. aug. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%
Én is csak az utcán vagy az interneten próbálok ismerkedni. Miért hova menjek máshová? 28 éves férfi vagyok nem volt még barátnőm. De hát ez van. Úgy is kiröhögnek érte. Ha beülök egy Mc Donalds-ba ott is ismerkedek ha megyek az utcán ott is próbálkozom. Ha bemegyek a boltba ott is. Miért hol lehet még? Már nem járok diszkókba vagy fesztiválokra. Oda a tiniket engedik be. Én nem írtam hogy a nő üres felszínes és mindegyik cicababa. Én inkább találkozni szeretnék a lelkiekben gazdag, mindenre odafigyelő nagyon is érző és odaadó nővel. Biztos én vagyok a hibás mert nem akarnak szóba állni velem. Én meg megpróbálok mindent és szeretnék szóba állni vele. Vagy te kérdező hol ismerkedsz? Én nem mehetnék arra?
2015. aug. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!