Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Drága hölgyeim! Hol rontom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Drága hölgyeim! Hol rontom el? Mi a bajotok az ilyen pasikkal?

Figyelt kérdés

Volt egy lány, akivel találkoztam a boltban, ahol most átmenetileg eladó vagyok. Már az első nap fülig érő szájjal mosolygott rám. Másik nap szinte keresett, hogy ott vagyok-e, a mikor meglátott a pénztárban, megint bájosab mosolygott, és kereste a tekintetemet. Váltittunk is pár szót, hogy milyen meleg van meg egyéb semleges dolgokról.

Hétfőn léptem, és megkérdeztem, lenne-e kedve ismerkedni, mert megtetszett a mosolya és a kisugárzása. Megadta a facebook-ját, vissza is igatolt még aznap, de üzenetre nem írt semmit.

Annyit írtam, hogy itt most esett az eső, így lehült végre a levegő, s remélem náluk is hasonló hűsölés jött. Gratuláltam a felvételijéhez, amit az idővonalán láttam.

Tegnap újra találkoztunk, de már kissé távolságtartóbb volt, s nem is mosolygott úgy. Este írt vissza, hogy köszöni a gratulációt, a bár azt modta, ismerkedhetünk, nem szeretne, mert nenrég szakított, és most minden ilyesmit elutasít, de ez nem ellenem szól, és reméli nem haragszom meg érte.

Ezután szóba került, hogy én nem a kezét akartam megkérni, csak mivel a kisugárzása alapján nem tűnik egy mai nagyvilági nőnek, szívesen megismerném, de nem erőszakoskodom, nem vagyok az a típus.

Erre kérdezte, hogy hogy értem azt, hogy nem az a nagyvilági nő.

Leírtam neki, hogy az első benyomasom alapján nem tartom olyannak, aki fűvel-fával elmegy egy körre, és nagyon tetszik, hogy nem sminkeli agyon magát, nem öltözködik kihívóan, mégis így visszafogottan is csinos tud lenni. Önmagát adja, és elégedett magával a kisugárzása alapján. Normális értékrendel rendelkező, rendes nőnek tartom az eddigiek alapján, akit érdemes lenne megismerni.


Erre ma reggel letiltott!? WTF?


Őszintén... hol rontottam el?


27/F



2015. júl. 29. 09:28
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Az egyszerű válasz rá az, hogy nő.. mindegyik ilyen. Pénzéhesek mind meg csak ha nagyon jól nézel ki és egy bunkó vagy akkor kellesz nekik.. persze ha van pénzed akkor lehetsz egy dagadt disznó is olyankor már nem számít.
2015. aug. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 szilvijoe válasza:
Ha írsz privátba, szívesen megosztom veled a véleményem
2015. nov. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

ha egybol kezded neki a regimentet hogy igy meg ugy gondolod meg ilyen meg olyan jo no lehet, akkor az jon le neki hogy te ritkan jutsz p@n@hoz.

jo pasi nem kezdi el dicserni, hanem csak siman beszelgetne vele. milyen volt a napja, kis kommenteles kepekre stb.

2015. nov. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Bëlga - Az a baj

Ez a szám megmagyarázza :)

2017. jan. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!