Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Drága hölgyeim! Hol rontom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Drága hölgyeim! Hol rontom el? Mi a bajotok az ilyen pasikkal?

Figyelt kérdés

Volt egy lány, akivel találkoztam a boltban, ahol most átmenetileg eladó vagyok. Már az első nap fülig érő szájjal mosolygott rám. Másik nap szinte keresett, hogy ott vagyok-e, a mikor meglátott a pénztárban, megint bájosab mosolygott, és kereste a tekintetemet. Váltittunk is pár szót, hogy milyen meleg van meg egyéb semleges dolgokról.

Hétfőn léptem, és megkérdeztem, lenne-e kedve ismerkedni, mert megtetszett a mosolya és a kisugárzása. Megadta a facebook-ját, vissza is igatolt még aznap, de üzenetre nem írt semmit.

Annyit írtam, hogy itt most esett az eső, így lehült végre a levegő, s remélem náluk is hasonló hűsölés jött. Gratuláltam a felvételijéhez, amit az idővonalán láttam.

Tegnap újra találkoztunk, de már kissé távolságtartóbb volt, s nem is mosolygott úgy. Este írt vissza, hogy köszöni a gratulációt, a bár azt modta, ismerkedhetünk, nem szeretne, mert nenrég szakított, és most minden ilyesmit elutasít, de ez nem ellenem szól, és reméli nem haragszom meg érte.

Ezután szóba került, hogy én nem a kezét akartam megkérni, csak mivel a kisugárzása alapján nem tűnik egy mai nagyvilági nőnek, szívesen megismerném, de nem erőszakoskodom, nem vagyok az a típus.

Erre kérdezte, hogy hogy értem azt, hogy nem az a nagyvilági nő.

Leírtam neki, hogy az első benyomasom alapján nem tartom olyannak, aki fűvel-fával elmegy egy körre, és nagyon tetszik, hogy nem sminkeli agyon magát, nem öltözködik kihívóan, mégis így visszafogottan is csinos tud lenni. Önmagát adja, és elégedett magával a kisugárzása alapján. Normális értékrendel rendelkező, rendes nőnek tartom az eddigiek alapján, akit érdemes lenne megismerni.


Erre ma reggel letiltott!? WTF?


Őszintén... hol rontottam el?


27/F



2015. júl. 29. 09:28
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
U.I.: Ez nem az első eset volt. -.-'
2015. júl. 29. 09:29
 2/34 anonim ***** válasza:

Ahh.. nem tudom. Szerintem sehol nem rontottad el. Csak megint a 'rossz' személybe botlottál bele.

Esetleg nincs valami a profilodon, ami ezt okozta? :)) Mondjuk nem hiszem, egész normálisnak tűnsz ennyi alapján.

Talán beijedt..

2015. júl. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:

Szerintem volt vmi olyan megosztás v kép a fb oldaladon, ami lehet neki nem annyira tetszett vagy másképp értelmezte a habitusod és ez egy ellenérzést váltott ki belőle.

A többi része pedig erre irányul vissza. De nem értem, ezen felül pl nem beszéltél meg vele egy randit/találkát? Csak az időjárásról írtál és gratuláltál? Ezt pl én sem tudnám hova tenni, mert ezekre egy "hát igen és köszönömön" kívül válaszolni nem is lehet. (főleg ha a lány nem egy kezdeményező típus).

De sztem itt lesz még a hiba, h te leírtad, h milyennek látod.

Sztem nem kellett volna ennyire részletekbe menni, csak annyit írni neki, h kedvesnek és csinosnak látod, szeretnéd jobban megismerni és hogy tudsz egy kellemes helyet, ahol ebben az időben jó hűsítőket szolgálnak fel és tudnátok közben beszélgetni is.

Én mondjuk még nem ismerkedtem így, h fb-ot cseréltünk (évek óta férjnél vagyok) nekem szimpatikusabb, ha vki telefonszámot kér el, mert valamivel személyesebb. A fb egy külön világ, amiből sokminden félreértelmezhető egy idegen lánynak rólad, de lehet, h a barátaid megértik, h egy képnek v bejegyzésnek mi a jelentősége.

Tehát, lehet, ha előbb telefonszámot cseréltetek volna és utána látja a fb képeid, (akár egy bulis estéről, h szét vagy csúszva, v vmi csajos képet, stb) akkor már másként kezelte volna, nem így, ahogy.

2015. júl. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Annyit még érdemes tudni, hogy tavaly végzett abban a szakközépiskolában, ahol egy évig tanítottam, és ahová én is jártam anno. Azért vagyok most átmenetileg eladó, mert nincs pedagógiai végzettségem, a így a fenntartó keresztbe tett. Viszont átmenetileg jó, mert nem a munka a szégyen (hanem amit kapunk érte XD).


Amúgy komolyan nem az első eset, és nem is a kinaszkolt plázacicákkal volt ilyen. (Azokkal igazából semmilyen nem volt, mert nem igazán jönnek be. Nem egy deogériával akarok csókolózni, hanem egy nővel. :D)

2015. júl. 29. 10:00
 5/34 A kérdező kommentje:
Telefonszámmal indítottam, ő hozta fek a facebook-ot.
2015. júl. 29. 10:04
 6/34 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet, csak én a vásárló voltam, a nő pedig az eladó. Emlékszem, este mentem vásárolni és mivel nem volt akkor már nagyon vevő, jókat beszélgettünk.


Később elhívtam egy találkozóra, de visszautasított. Fb-n beszélgettünk, aztán egyszer csak gondolt egyet és letiltott.


Kérdező, sose ítélj külső alapján, lehet akármilyen természetes szépség és kedvesnek tűnhet, attól még belül akármilyen lehet.


Nem rontottál el semmit, ez a nő ilyen. Nem érdemes foglalkozni vele többet. Megunta a pofádat és ennyi. Letilthat, beszólhat, megalázhat, mert tudja, hogy van bőven pasi, aki járna vele.


Azzal, hogy letiltott, azzal jelezte, hogy többet nem vesz emberszámba téged.


Ha azon gondolkozol, hogy elrontottál-e valamit, akkor képzeld el, hogy egy nő mondja azt neked, amit te mondtál neki. Volt benne bármi sértő? Nem? Akkor nem rontottál el semmit.


30F

2015. júl. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Talán nem tetszett neki az életkorod, vagy rájött, hogy ott tanítottál. Még félig gyerek, ne várj tőle felnőtt viselkedést. A szituáció, hogy csapja valaki neki a szelet tetszett, aztán megijedt a dologtól és kihátrált. Vagy közben szembesült valamivel, ami benned nem volt neki szimpatikus. Szerintem inkább pár évvel idősebb lányokkal ismerkedj. A leírás alapján talán egy kicsit nyomulós voltál, de ez olyan dolog, ami nagyon szubjektív, ami az egyik nőnek sok, a másiknak kevés.
2015. júl. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
A másik dolog, amivel nőként gyakran szembesülök, pl. boltos vagy egyéb szituáció. Kedves vagy az eladóval, vagy azzal, aki segít, mosolyogsz rá, mint ami a normális, és ezt egy férfi rögtön hajlamos félreérteni. Mondjuk én nem is adom meg ilyen helyzetben az elérhetőségem (talán mert már felnőtt vagyok, de 18 évesen egész másképp viselkedtem volna), viszont volt olyan, hogy fb-n bejelölt, pedig nyilvánosan még fénykép sincs rólam, pont emiatt.
2015. júl. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Felvételi, tehát durván 18 éves... Nem lehet, hogy soknak tartja a közel 10 évet? A legtöbben ilyen korban annak tartják. Ez magyarázná, hogy élőben miért volt közvetlenebb...
2015. júl. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
7%
ez már velem is elő fordult nem normálisak ezek a mai nők....
2015. júl. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!