Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Drága hölgyeim! Hol rontom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Drága hölgyeim! Hol rontom el? Mi a bajotok az ilyen pasikkal?

Figyelt kérdés

Volt egy lány, akivel találkoztam a boltban, ahol most átmenetileg eladó vagyok. Már az első nap fülig érő szájjal mosolygott rám. Másik nap szinte keresett, hogy ott vagyok-e, a mikor meglátott a pénztárban, megint bájosab mosolygott, és kereste a tekintetemet. Váltittunk is pár szót, hogy milyen meleg van meg egyéb semleges dolgokról.

Hétfőn léptem, és megkérdeztem, lenne-e kedve ismerkedni, mert megtetszett a mosolya és a kisugárzása. Megadta a facebook-ját, vissza is igatolt még aznap, de üzenetre nem írt semmit.

Annyit írtam, hogy itt most esett az eső, így lehült végre a levegő, s remélem náluk is hasonló hűsölés jött. Gratuláltam a felvételijéhez, amit az idővonalán láttam.

Tegnap újra találkoztunk, de már kissé távolságtartóbb volt, s nem is mosolygott úgy. Este írt vissza, hogy köszöni a gratulációt, a bár azt modta, ismerkedhetünk, nem szeretne, mert nenrég szakított, és most minden ilyesmit elutasít, de ez nem ellenem szól, és reméli nem haragszom meg érte.

Ezután szóba került, hogy én nem a kezét akartam megkérni, csak mivel a kisugárzása alapján nem tűnik egy mai nagyvilági nőnek, szívesen megismerném, de nem erőszakoskodom, nem vagyok az a típus.

Erre kérdezte, hogy hogy értem azt, hogy nem az a nagyvilági nő.

Leírtam neki, hogy az első benyomasom alapján nem tartom olyannak, aki fűvel-fával elmegy egy körre, és nagyon tetszik, hogy nem sminkeli agyon magát, nem öltözködik kihívóan, mégis így visszafogottan is csinos tud lenni. Önmagát adja, és elégedett magával a kisugárzása alapján. Normális értékrendel rendelkező, rendes nőnek tartom az eddigiek alapján, akit érdemes lenne megismerni.


Erre ma reggel letiltott!? WTF?


Őszintén... hol rontottam el?


27/F



2015. júl. 29. 09:28
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
te sehol nem rontottad el ez volt szimplán hülye
2015. júl. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy ő mai nagyvilági nőnek akar tűnni:D
2015. júl. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
Talán a "nem az a nagyvilági nő" azt sugallta neki, hogy egyszerűnek és unalmasnak , vidékiesnek tartod, aki nem túl érdekes. Azért is kérdezett vissza. Tudom, nem akartál ezzel rosszat írni, de sikerült. Valószínűleg ez nem tetszett neki. Csak ezért biztos nem tiltott le, bár 2-3 irkálás után nekem fura, hogy az értékrendjét annyira megismerted volna. Lehet, hogy csak tetszettél neki és flörtölni akart, de nem akar valóban kapcsolatot.
2015. júl. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
14%
Köszönöm, Istenem, hogy megáldottál a nőkkel szembeni előítéletemmel és gyűlöletemmel. Ilyenkor megelégedve teszem össze kezeimet, hogy talán mégsem alaptalanul utálom az összes, kiismerhetetlen nőt.
2015. júl. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
0%
ma 11:19 így van ! ok nélkül senkit se utálnak! minnél több nőt ismerek meg annál jobban utálom őket!
2015. júl. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
64%

Amikor azt írta ismerkedhetünk, már akkor tudta, hogy le fog tiltani, ez csak egy kis plusz, hogy ne vesszen el a remény.


18 éves, az felnőtt embernek számít. Amit ez a nő csinált, az pedig nem korfüggő, velem ezt egy 28 éves csinálta 2 éve.


Ez undorító, gerinctelen viselkedés, ami igencsak jellemző a mai nők nagy részére (tisztelet a kivételnek). Gondol egyet aztán letilt. Az ilyen nőket le tudnám köpni. Soha többet ne szólj hozzá.


Azt meg nehogy elhidd, hogy nem szeretne senkit, az első jóképű macsóval elmegy, tudom, ismerem az ilyet.

2015. júl. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
42%

A magyarázatban ott a válasz: "boltban, ahol most átmenetileg eladó vagyok". Nem állsz olyan egzisztenciális szinten, amit egy nő vonzónak találna, pláne nem úgy, ha még előtte "feketén" tanítottál.

Meg azért ne haragudj, de lehetett volna annyi eszed tanult ember létedre, hogy nem kezdesz egy nálad majd' 10 évvel fiatalabb lánnyal, aki ugyan jogilag már felnőtt, de jó eséllyel szellemileg még eléggé gyerek, arról nem is beszélve, hogy elkövettél egy szarvas hibát már kapásból az elején: túl sokat dicsérted. Ajnároztad a kisugárzását, a külsejét, a jellemét, ezt pedig az ismerkedés elején szigorúan tilos egy nőnél, mert ebből ő arra következtet, hogy te egy pancser vagy, aki bármennyit képes hízelegni, hogy végre kaphasson valamit, olyan mint egy girhes macska, aki képes odadörgölődzni bárki lábához némi kaja reményében.

2015. júl. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

#17-es válaszolóval félig egyet értek. Nem kellett volna agyondícsérni.

Viszont láttam már jónéhány példát arra, hogy 18-20 éves nőknek, 25-30 éves pasijuk van. Igaz, azok jóképűek és van pénzük.

2015. júl. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
46%
Nem kellett volna agyondícsérni. nektek már semmi se jó! ha meg nem dícsérnek akkor az a baj ......
2015. júl. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

Édes jó Istenem, adj türelmet, vagy ha azt nem, akkor küld óvadékot.


Mennyi de mennyi nőt láttam már ríni amiatt, hogy "Nincs hozzám egy jó szava!" meg hogy "Nem foglalkozik velem." - akkor minek vagy vele? Az ilyen meg is érdemli, ha ez kell neki.

Csak a baj ott kezdődik, hogy én igenis kimondom, amit gondolok, és ha egy nő csinos és kedves(nek tűnik), azt nyilván a tudtára hozom. És így a magam mentalitásával jobb esetben is folyamatosan a barát zónába kerülök.


Mindegy, már azóta bepróbálkoztam egy másik nőnél is, de a szavait idézve: "Sajnos van barátom, de aranyos vagyok." (Az egyik fajta fornetti a kedvence, és mikor jött fizetni, megkérdeztem tőle, hogy sikerült-e venni, mert az a kedvence ha jól emlékszem. Ezt meg is említette széles mosollyal, hogy "Látom megjegyezted!")

2015. júl. 29. 13:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!