Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Drága hölgyeim! Hol rontom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Drága hölgyeim! Hol rontom el? Mi a bajotok az ilyen pasikkal?

Figyelt kérdés

Volt egy lány, akivel találkoztam a boltban, ahol most átmenetileg eladó vagyok. Már az első nap fülig érő szájjal mosolygott rám. Másik nap szinte keresett, hogy ott vagyok-e, a mikor meglátott a pénztárban, megint bájosab mosolygott, és kereste a tekintetemet. Váltittunk is pár szót, hogy milyen meleg van meg egyéb semleges dolgokról.

Hétfőn léptem, és megkérdeztem, lenne-e kedve ismerkedni, mert megtetszett a mosolya és a kisugárzása. Megadta a facebook-ját, vissza is igatolt még aznap, de üzenetre nem írt semmit.

Annyit írtam, hogy itt most esett az eső, így lehült végre a levegő, s remélem náluk is hasonló hűsölés jött. Gratuláltam a felvételijéhez, amit az idővonalán láttam.

Tegnap újra találkoztunk, de már kissé távolságtartóbb volt, s nem is mosolygott úgy. Este írt vissza, hogy köszöni a gratulációt, a bár azt modta, ismerkedhetünk, nem szeretne, mert nenrég szakított, és most minden ilyesmit elutasít, de ez nem ellenem szól, és reméli nem haragszom meg érte.

Ezután szóba került, hogy én nem a kezét akartam megkérni, csak mivel a kisugárzása alapján nem tűnik egy mai nagyvilági nőnek, szívesen megismerném, de nem erőszakoskodom, nem vagyok az a típus.

Erre kérdezte, hogy hogy értem azt, hogy nem az a nagyvilági nő.

Leírtam neki, hogy az első benyomasom alapján nem tartom olyannak, aki fűvel-fával elmegy egy körre, és nagyon tetszik, hogy nem sminkeli agyon magát, nem öltözködik kihívóan, mégis így visszafogottan is csinos tud lenni. Önmagát adja, és elégedett magával a kisugárzása alapján. Normális értékrendel rendelkező, rendes nőnek tartom az eddigiek alapján, akit érdemes lenne megismerni.


Erre ma reggel letiltott!? WTF?


Őszintén... hol rontottam el?


27/F



2015. júl. 29. 09:28
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
37%
Drága Urak! Kisírtátok magatokat? :D
2015. júl. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

Őszintén. Ott rontottad el, hogy nem hajtottál rá keményebben.

Nőktől erre választ ne nagyon várj, mert ők nem fogják neked elárulni, hogy ez esetben a lány kissé piszkosabb dolgokra vágyott/gondolt, mint az időjárás.

Ha az ő gondolatfonalát nem tudod elkapni, akkor mész a levesbe.

Ne a saját logikád szerint gondolkozz, vedd át a kissé érdekesebb női vonalat. Begyakorlott hódító gesztusaik és ha kell, bevált lekoptató szövegük is van hozzá.


Több üzenetváltás után sem kezdtél el erotikázni, vagy direktbe randira hívni, ezért ő úgy döntött, hogy: "a f...om se fog veled évődni, ha hülye vagy, akkor lesz...lak" :)


Tapasztaltam már egyet s mást, de még a mai napig sem sikerül 100%-os pontossággal ráéreznem, hogy mit akar a nő az adott pillanatban. legtöbbször a kinézet pedig meg is téveszthet. Rendszerint azok a csajok, akik szolidabbnak tűnnek, nem hivalkodóak, ők tudnak okozni nagy meglepetéseket. A legtüzesebb, legizgalmasabbak ők tudnak lenni, ha veszed a jelzéseiket.


Valamikor én is félénk voltam, nem ismertem a 'dörgést'. Aztán egy ponton ezen sikerült túllépnem, és egy ilyen szituban, mikor volt néhány szemkontaktus, szóban flört és évődés, magamat is meglepve a fűlébe súgtam: Húúúú, tudod hogy szétk...nám a p...cid.."

Legjobb élményem volt aztán. Le sem tudtam vakarni magamról.

A női logika kiszámíthatatlan.

2015. júl. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

Esküszöm, kedves utolsó, ha legközelebb összehoz a sors egy ilyen visszahúzódó művészlélekkel, megkérdezem tőle:

"Van kedved lerajzolni gyakorlásképpen egy sármos adoniszt? Megígérem, utána játszhatsz a varázsceruzámmal!"


:D

2015. júl. 29. 17:45
 24/34 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem valamelyik ponton nem volt találó az " első benyomásod",szóval gyorsan mondtál kedvező véleményt róla, aminek ő nem tud megfelelni, és mivel tudja, hogy ez kiderülne egy közelebbi ismeretség során kényelmetlenül érezte magát hiszen így nem alaptalan volt a dicséreted. "így visszafogottan is csinos tud lenni" - ez bók, külsőleg látható dolog.


"nem tartom olyannak, aki fűvel-fával elmegy egy körre"

"Normális értékrendel rendelkező, rendes nőnek tartom" "nem az a nagyvilági nő"-ezek nem látható dolgok,ezek belső dolgok nem láthatóak részedről csak feltételezések. Pár találkozás után nem lehet ilyen messzemenő következtetéseket levonni,mert ha nem találó -akkor te nem- de ő tudja, hogy nem felel meg neked.

Lehet,szabad, kell is bókolni de ezek a dicséretek csak látható dolgokra vonatkozhatnak az elején.

A legszebb női tulajdonságok egyike a türelem,egy nő sokat tud várni ha tetszik neki egy férfi, nagyon kitartó tud lenni. Nem kell semmit elkapkodni. Ott rontjátok el, hogy siettek. Nem tudjátok az érési folyamatokat kivárni.

Pedig az érlelődés nagyon fontos, mert csak így tudnak kialakulni az érzések. Az, hogy tetszik egy férfi az nem jelent semmit, ha azon kapom magam, hogy egyre többször gondolok rá, ha vágyakozni kezdek, hogy lássam, ha látom és felkavar,ha este nem tudok elaludni mert újra és újra őt látom, a mosolyát,ha végigcsámcsogom magamban minden egyes szavát, akkor érzem hogy ez több a tetszésnél. Mindehhez idő kell. Hagyd, hogy egy kicsit főjön a saját levében. Ha tud várni a tiéd lesz, ha nem tud várni nem is kár érte.


49/N

2015. júl. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
No, először is, abszolút nem dicsérted túl. Inkább kielemezted. Ami nem baj, de így ismeretlenül sokakat elijeszthet. És a „nem vagy egy nagyvilági nő” azon valóban kiakadt, azért is kérdezett vissza. Úgy látszik, ez bántotta. Én személy szerint ezen nem sértődnék meg, mert én sem vagyok az. Viszont ő ezt nőként lebecsmérlőnek érezte. Talán úgy fogta fel, hogy kisigényű = nem nagyvilági nő? Nagyon vigyázz a megfogalmazásokkal, elég nehéz belőni, mi mit vált ki. Ahogy írsz, egyenes, őszinte embernek tűnsz. Vigyázz, ezt a mai világban sokan nem értékelik. Aki túl őszinte, sajnos bunkónak titulálhatják. Nőként én is ilyen vagyok, így barátom sok van, barátnőim szinte alig, mert nem viselik jól az őszinteséget. Nyugi, a hiba nem az ön gépezetében keresendő. De azért időjárásos mondattal face-n sztem ne indíts, kicsit furi… Remélem tudtam segíteni picit. Fel a fejjel és hajrá, biztos mennek még többen is a boltba, kedvedre válogathatsz ;)
2015. júl. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Hello ! Én is így csinátlam sokat, engem is mindig lepantottak. Sokáig azt hittem, hogy én rontom el!


1 hete megismerkednem 1 lánnyal, aki végre olyannak tünik, akit eddig kerestem! És megért, és olvas a gondolataimban, és rajong értem! Ahogy én ő érte! Érződik hogy nem egyoldalú a dolog, hanem 50-50. Végre kezdem elhinni, hogy igaza volt azoknak, akik azt mondták, hogy azért pattinttak le azok a csajok, mert nem voltak hozzám méltóak, és ők tudván ezt, inkább kerestek egy nálam felszínesebb, kirakatabb embert. Mert ők azzal bírtak el érzelmileg. Remélem nem kell csalódnom, mert akkor azthiszem végleg elvesztem a hitem az emberiségben, de ha minden igaz, akkor az én keresésem itt véget ért.


Egyenlőre nem csalódtam a leányzóban, tehát azt tudom neked is mondani, hogy MERT TÚL JÓ PARTYNAK TÜNSZ, ÉS EZ RÉMISZTŐ!!! TARTS KI, RÁD IS VÁR OTT EGY, CSAK MEG KELL TALÁLNOD!! 26/F

2015. júl. 30. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

sajnálom,hogy így lett vége

lehet a kor különbség miatt,vagy nem tudom

ezt a lány tudja hogy miért?

2015. júl. 30. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Közben tegnap este oldott a tiltást. De nem írt. En meg ezek után nem fogok kezdeni, ha kihisztizte magát, majs szól. Ha nem, akkor áldja vigye. Azóta már kettővel beszélgetek neten.
2015. júl. 30. 12:24
 29/34 A kérdező kommentje:
*majd szól (bocs, telefonról vagyok)
2015. júl. 30. 12:25
 30/34 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer egy lány ismerősöm mondta, hogy sokszor maguk a nők sem tudják, hogy mit is akarnak. A gáz csak az ezzel, hogy nekünk viszont kapásból ki kellene találnunk, mit szeretnének. Egyébként tényleg nem egyszerű, hogy mikor mit kellene csinálni, vagy milyen jelekre kell figyelni, jelek-e egyáltalán. Lehet, hogy tényleg keményebben kellett volna odalépned, flörtölnöd vele, bár ki tudja, lett volna-e bármi is ebből. Lehet, hogy csak egy kósza dugást akart, lehet, hogy csak az egóját növelte, ki tudja, sajnos nagyon kevés az igazán normális és tisztességes nő a mai világban, aki nem színészkedik, nem játszadozik. Ez a "most szakítottam, nem szeretnék senkivel sem ismerkedni" is tipikus lerázós duma, nem jöttél be neki valami miatt, és hárított. Figyeld meg, hogy nemsokára ott fog virítani egy kandúrka oldalán. Amúgy sok ember felszínes, és elég egyetlen apróbb hiba, hogy azonnal lerázzák a másikat, úgyhogy elég nehéz eligazodni ebben az útvesztőben. Akinek meg annyi esze van, hogy letilt, azzal jobb nem is foglalkoznod, csak önmagát minősíti. Egyébként nekem az a tapasztalatom, hogy habár sokan szívesen élnek olyan elképzelésekkel, miszerint az agyonsminkelt, kihívó nők csak rosszak lehetnek, míg az átlagos külsejű, visszahúzódó lányok automatikusan értékesebbek, ez nem feltétlenül igaz, sokszor az utóbbiak sem jobbak, és nem hiszem, hogy érdemes lenne olyan megkülönböztetést tenni, hogy csak a szerényebb külső takarhat értékesebb embert. Ezzel sokszor csak a kevésbé szebb lányok próbálják igazolni önmagukat saját maguk és mások előtt, mert irigykednek, hogy a szebb lányok népszerűbbek.
2015. aug. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!