Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tartanak tőlem a nők ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartanak tőlem a nők ha extra gazdag vagyok?

Figyelt kérdés
Igaz 24 eves, de nagyon sokszor tapasztalom hogy "felnek" megismerni, pedig nem nezek ki rosszul :)

2015. júl. 27. 20:33
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Épp ez az, nem akarok másnak tűnni mint aki vagyok. Ez olyan, mint ha egy szerényebb anyagi körülményekkel rendelkező fickó bérel egy bentleyt hogy felcsípjen egy csajt..
2015. júl. 27. 21:04
 12/31 anonim ***** válasza:

A pénz manipulál! Ha velem randiznál és eljönnél a 40 millás autóddal akkor már sarkon is fordulnék. Ez van, az emberek előítéletesek, én is. Azt gondolnám, hogy felvágsz apuci pénzével, se a munkát se a nőt magát hírből sem ismered. Bocsi.

Hagyd otthon a csodajárgányt, ha kölcsönös a szimpátia, és megismerkedtek, levetkőzitek az előítéleteket, akkor már nem fog fájni senkinek a pénzed. :)

2015. júl. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

Falun mindenki tud mindent, már az sem segítene rajtad, ha biciklivel mennél egy randira.

Egy ilyen kis közösségben kevés a "gazdag" ember, a legtöbbnek megélhetési gondjai vannak, hiszen nincs munkalehetőség.

Nem örülnék neki, ha a lányom haza állítana egy ilyen pénzeszsákkal, amit valószínűleg apuci pénzéből tart. Mert rögtön megfordulna a fejemben, ugyan jó-e neki a sima vizespohár, vagy kristályból tud inni csak.

Hozzád képest mindenki csóró, tehát nem szívesen látna senki az otthonában.

Ha szegény lánynak az is gond, hogy vegyen egy átlag cipőt, akkor nem is menne el veled sehová.

Királyfi, és a kolduslány? Ilyen csak a mesében van.

Randizz ott, ahol nem ismernek. Nem kell autóval menned, és a legújabb márkás rongyokban.

2015. júl. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

sztem ez kamu kerdes, csak varod az uziket.


deha nem, akkor meg valmai nagyon rossz a kommunikaciodban. az egy dolog hogy par lany csak a penzre megy, de a sikeres elet es penzugyileg elert eredmenyek mindenkinek vonzoak. biztosan nagyon lenezel egyeseket, vagy sokszor bunko vagy, ezen ha javitol nem lesz gond.

2015. júl. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

A mai világban 24 évesen 40 milliós autóval járni kissé furcsa. Sok múlik azon, hogy honnan van ennyi pénzed, szülők által, lottónyereményből, vagy másból... Sajnos nem az a gyakori, hogy valaki a saját vállalkozásából, erejéből, sikeres munkájából él ilyen jól ennyire fiatalon. Ha pedig mindezt készen kaptad, akkor talán felmerül a másikban, hogy nem becsülöd meg eléggé... hogy mindig, mindent készen kaptál, és ez elbizakodottá tett téged.

Konkrét tapasztalatom: Pénzes pasi, először jött hozzánk látogatóba. Ahogy meglátta a házunkat, elfintorodva kérdezte: "Te itt laksz...?" Pár óra múlva pedig már arról beszélt, hogy bérel nekem egy lakást, mert "hogy lehet itt élni"... Mindezzel a családi örökségemet, és a legnagyobb vagyonomat szapulta le... Nagyon nem esett jól...

Ahhoz volt szokva, hogy mindenkit irányít, rengeteget ordibált a beosztottjaival a telefonba, de a cérnám ott szakadt el, amikor közölte velem, hogy menjek szoláriumba, mert "túl fehér vagyok mellette"... Basszus, mintha valamelyik tárgya lennék. De nagyjából mindenkivel így bánt... Nem lett hosszú kapcsolat, és én utána is "menekültem" a hasonló pasasoktól.


Lehet, hogy te más vagy. De lehet, hogy nem. Vannak körülötted olyan emberek, akik szabadon véleményt mondhatnak rólad anélkül, hogy attól kellene félniük, hogy valamilyen módon bosszút állsz rajtuk? Vannak körülötted őszinte, emberi tükrök? Vanak olyan barátaid, akik nem a pénzed miatt, és nem a hatalomért vannak melletted? Számodra mitől lesz értékes egy ember?


Fontos kérdések. Lehet, sokan irigyelnek téged a lehetőségeid miatt. Én egy kicsit sajnállak. Nehéz lehet ilyen helyzetben olyan barátokat, társat találni, aki nem azért szeret, amid van, hanem azért, aki vagy.

2015. júl. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Leiah :) látod, jól tetted, hogy otthagytad. A pénz megrontja az embereket, helyesen döntöttél hogy mást keresel.

Nyugodtan példát vehetne rólad a nők jelentős százaléka.

2015. júl. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Lehet hogy ez már ilyen "jóból is meg árt a sok" kategória


Ha azt mondom egy csajnak hogy 23 centis farkam van akkor azt mondja hogy: húha szép nagy, de ha azt mondom hogy 37 azt már köszi inkább nem

2015. júl. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Ez mekkora geg :)


Sok sikert a csajozáshoz :)

Kölcsönadom a félmilliós verdámat kitakarítva azon ne mümúljék :D

Azért a végén dobj priviben egy számot hhányan kerestek meg priviben akik megszánták sanyarú sorsod :D:D ::D

2015. júl. 28. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Igen, ez egy kamu kérdés volt, 17 privát levelet kaptam: "aranyos vagy és engem nem érdekel a pénz" témával :DDDD
2015. júl. 28. 10:14
 20/31 anonim ***** válasza:

Lehetett tudni,hogy kamu :D

40 millios autó?

faluban laksz?

haha :)

2015. júl. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!