Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok miért buknak a nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért buknak a nem önerőből gazdag srácokra?

Figyelt kérdés

Nem a multimilliárdos üzletemberek gyermekeire gondolok, hanem pl. ilyen helyi jól menő kereskedő fia, aki egyetemet azzal kezdte, hogy apu vett alá egy 6 éves BMW-t.

És azután csak buli ivás csajok buli.


Nem értem, az ilyenek nagy része úgyse végzi el a sulit, úgyse lesz később gazdag...



2015. máj. 29. 22:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Mert butak es bedolnek. De egy erett MILF-et mar nem tudna elbuvolni a kocsijaval :)
2015. máj. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

A lányok többsége fiatalon csak kalandokat keres, olyan pasikat, akit ki lehet használni és menő vele lógni. Majd később rájönnek, hogy sokra nem mennek az ilyenekkel.

Szerencsére nem minden lány ilyen, fókuszálj rájuk.

2015. máj. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Egyszerűsítsd a kérdést. Miért buknak bizonyos típusú lányok a pénzre? Ebben a válasz.
2015. máj. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Minden nő bukik a pénzre.

De ha egy fiú a saját eszével és kemény munkájával keres pénzt akkor megértem ha imponál egy nőnek.

De hogy szülei pénzéből villog, és maga meg semmit se termel az gáz szvsz.

2015. máj. 29. 22:19
 5/23 viktorvarga ***** válasza:
57%

a gazdag gyerek sem tehet róla h gazdag,ki nem élvezné ki.

az meg h a nők qurvák...hát ilyen a világ

2015. máj. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsi, de ha az én szüleimnek nem lenne gond, hogy felajánlanak nekem egy BMW-t, nem utasítanám el :D Nem vagyok pénzmániás, de ha megtehetik, akkor megtehetik, mindenki kihasználná a lehetőséget! Azért van a pénz, hogy elöltsük, ha a kelleténél több van, akkor lehet menni nyaralni, drága autót venni, de lehet eltenni, gyűjtögetni stb... embertől függ :) Én a középútra szavazok. Kicsit élvezném is a pénzt, de gondolnék a jövőre is :)
2015. máj. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Én a saját pénzemre bukok.
2015. máj. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

mint leírtam, a kérdés azokra vonatkozik, akiknek a szülei gazdagok, de nem annyira hogy később a gyereket fenntartsák.


Pl. a szülők jól kereső öö.... orvosok, és a srácnak van pénze, de ő nem tanul, lesz*rja az egészet


tehát neki nem lesz pénze


erről beszélek nem arról amikor valakinek jól menő vállalkozása van

2015. máj. 29. 22:43
 9/23 anonim ***** válasza:
De a szülők nem fogják csak úgy kidobni. Valószínűleg támogatják felnőttként is.
2015. máj. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
és a csajoknak kajak az a vonzó, akit felnőttként majd szülei istápolnak?
2015. máj. 29. 22:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!