Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok nektek bejön egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek bejön egy pasi gazdag 24 évesen teljesen önerőből?

Figyelt kérdés
2014. júl. 27. 12:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%
remélem,mert én is akkor fogok befutni kb. Amúgy meg kit érdekel ha valakinek esetleg nem jön be?! Ott van meg lesz 1000 másik, akkor már te válogatsz ;) és grat!!
2014. júl. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%

24 évesen úgy lehetsz csak önerőből gazag ha illegális dolgot csinálsz.

Pl 20 éves srác drogdíler, van pénze dehát ez nem legális.

Egyik ismerősömnek 24 évesen elég sok pénze volt csak hát feketemunkával foglalkozott.

2014. júl. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
10%
2-es! Illegálisan is meg lehet gazdagodni,csak a sok átlagember ezt nem tudja eléképzelni (pont ezért ők az átlagemberek) mert nincs túl sok kreativitásuk és sose mertek meg fognak merni semmi úújba belvágni,nem elég talpraesettek. Amúgy meg kit érdekel honnan van a pénz?! Ez is akkor álszent duma h vmi hihetetlen. 1-es voltam.
2014. júl. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
*legálisan
2014. júl. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%

24 évesen nen lehetsz gazdag önerőből

kinevetteted magad mérz mennyi pénzed van 60 millio??? az a gazdagság nem egy egy milliós E36 os BMW az semmi attol még nem ugranak rád a komoj csajok

önerőből legfeljebb ha drogdiler vagy :-o :-o :-D

2014. júl. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Az még a normális nőknek is bejön.

Az vonzó ha önerből elérsz valamit, életképes vagy.

Bár kíváncsi lennék nálad mit jelent az, hogy önerőből?

Mert az egy dolog, hogy nem a szüleidtől van a pénz, de ha pl nekik dolgozol szerintem az is csak egy fokkal jobb.

2014. júl. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

lehet most gazdag vagy azt hiszed :-D holnapután meg már az adóhivatal elvesz tőled mindent

ez ijen 1xű

fojtasd nyugodtan a fekete munkát :-D szurkolounk :-o :-o :-(

2014. júl. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ha tényleg önerőből, akkor először is gratulálok!!

Viszont csak abban az esetben, (szerintem) ha ez nem károsítja a személyiséged, tehát nem válsz olyanná, aki éjjel-nappal ezzel villog.

Engem zavarna, ha folyton azt éreztetné, hogy x évesen y sikereket ért el és örüljek, hogy együtt lehetünk.

2014. júl. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

8 asnak igaza van aki itt dicsekszik az a magánéletben is ojan amijen

majd rájössz cimbora hogy nem érdemes viritani a lóvét :-D :-D

2014. júl. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
'ojan amijen' hát te is olyan vagy,már ne is haragudj..
2014. júl. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!