Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok nektek bejön egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek bejön egy pasi gazdag 24 évesen teljesen önerőből?

Figyelt kérdés
2014. júl. 27. 12:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

eltudtad olvasni? akkor mi bajod itt mindenki igy ir mert gyorsabb 1xűbb

se gg fej :-o :-P

2014. júl. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

nem motivál, hogy gazdag. ha pl. okos, kreatív, csinált egy saját vállalkozást, és amiatt mellékesen lett gazdag, az jó. a barátom pl. fényképész, saját vállalkozása van, kiszervezi a munkáját cégeknek, és emiatt van pénze.


én szintén ilyen vagyok, szóval bejön, ha valaki önálló és megtalálja az életben a számításait.:)

2014. júl. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
csináltam egy vállalkozást és bejött.
2014. júl. 27. 12:40
 14/16 anonim ***** válasza:
na tessék! Sok civilnek.. Akik lepontoztak nyílván,soha a büdös életbe nem lesz semmi ilyesmihez közük,csak irigykedni tudnak, komolyam mondom utálom már ezt az országot, ennyi sok kishitű ember azért nem mindehol van.. de nagyon gáz
2014. júl. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Kívánom, hogy a kritikus 5 éves évforduló után is zavartalanul működjön! :)
2014. júl. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

lányok gazdag vagyok gyertekdugni :-o

hát kb igy néz ki a hirdetésed ezt sugalja

ennyit a vállalkozástól

amugy ha bejön a csajoknak a gazdag pasi azt meg fogod majd tudni ha meg nem igy jártál

de ha itt kérdezed akkor ezek szerint nem jön be nekik

2014. júl. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!