Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek bejön az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejön az, ha egy fiúnak 700ezer forintos megtakarítása van 19 évesen?

Figyelt kérdés
tudom, nem ez a számít, de nem hátrány egy kapcsolatnál gondolom.

2013. nov. 4. 17:38
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
88%
Bejön nekik nyugi:) Merre laksz amúgy?
2013. nov. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim válasza:
54%
Hallod te vagy az a cigány gyerek, aki megint a pénzével menőzik?
2013. nov. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
Öcsi ez még a szegényeknek se pénz!Ne ezzel hencegj hanem menj dolgozni.
2013. nov. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
20%
megtakarítás az az a pénz amiért megdolgoztál és sikerült belőle félretenni. tehát esetedben a megtakarítás szó nem helyes kifejezés.
2013. nov. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
mindenkinek bejön, ne hidd el hogy nem számit
2013. nov. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
De ezt mégis honnan tudná meg a lány? Vagy most ezzel akarod fényezni magad mert nagyon szarul csinálod. Egy 18-20 éves csaj egy hónap alatt lazán elverne ennyit és még meg sem kell erőltetnie magát.
2013. nov. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
háát a világot nem váltod meg vele, de jó ha van az embernél
2013. nov. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 A kérdező kommentje:

első: Budán lakom, de ez miért számít? :D

nem vagyok roma, és nem menőzök a pénzzel, valaki írta azt is, hogy ez nem sok pénz, épp ezért tettem fel a kérdést, mert van akinek több van az ismerői körömben, van akinek kevesebb.

amúgy a kedves okoskodó úriembernek üzenem, hogy megdolgoztam érte, le lehet higgadni, azért mert te nem tudsz félre tenni az a te bajod.

2013. nov. 4. 17:42
 9/59 anonim ***** válasza:
Van egy köcsög mögöttem, benne pár kóróval, ami kb ennyit ér.
2013. nov. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
74%
Nekem 0 Ft megtakarításom van, mégsem érzem hátrányban magam a lányoknál.. Egyértlemű, hogy csak hencegni akarsz.
2013. nov. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!