Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek bejön az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejön az, ha egy fiúnak 700ezer forintos megtakarítása van 19 évesen?

Figyelt kérdés
tudom, nem ez a számít, de nem hátrány egy kapcsolatnál gondolom.

2013. nov. 4. 17:38
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
Kérdező, tényleg kicsit felvágós vagy, de én megértelek. Az emberek nagy része nem tudja elviselni, ha a másiknak több van. Nem sok megtakarítás a 700k, de több, mint a semmi.
2013. nov. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim válasza:

Max a pénzéhes kurv.áknak jön be.

Egyébként meg nem sok pénz.

2013. nov. 6. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim válasza:
senki nem tudja elviselni hogy gazagabb vagy náluk és jobb kilátású a jövőd :D
2013. nov. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:

Vicces, hogy ez az összeg valakinek egyenlő a gazdagsággal. Barátnőmnek 3-szor ennyi van, nem sokkal idősebb, és nem hinném, hogy gazdag. Egy középrétegbeli családnak akár a havi kiadása lehet ennyi.

De jó legyen, érezd magad gazdagnak, ha ettől érzed magad menőnek.. bár nekem ez olyan, mint amikor a kisiskolások menőznek az 5000-esükkel, mikor megkapják a havi zsebpénzt.

2013. nov. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
A csajnak nem az jön be hogy mennyi lóvéd van,hanem az hogy abból mennyit tud lenyúlni magának.
2013. nov. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne dumáld ki, hamar nem lesz meg az a kevéske kis pénzed.
2013. dec. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim válasza:
A 700ezer forint megtakarítás jó kis pénz, de a gazdagtól messze van. Én ezzel nem mernék csajozni, olyan ciki. 18 vagyok és nekem több a megtakarítás, igaz a szüleim pénzéből. De, úgy is elmegy egyetemre. 1 év félmillió csak a tandíj. Nekünk nincs BMW-énk. De, egy BMW nem nagy cucc. Csak ha max 4 éves. 10 éves BMW-be beülni sztem gáz, ha menőzésre kell, neked pedig arra. A környékünkön sokan dolgoznak Ausztriában, fiatalok is. Egy átlag családban több is bejön mint 700ezer. Lehet, hogy Budán ez menő, de itt nálunk ez inkább az átlag.
2013. dec. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:

Én voltam szegény mint templom egere, mégis engem akart minden szép lány. Lehet hogy látnokok voltak és előre látták hogy mára már nem leszek szegény? :))

Az utóbbi mondat persze vicc volt. De azt nem tartom jó dolognak ha egy lány a pénzem miatt vonzódik hozzám. Mert a 98 éves édesapám gondozója is azt teszi édesapámmal. :))Feleséget akarok nem bejárónőt, aki a pénzemet szereti.

2014. febr. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:

Én frászt szoktam kapni attól ha azt érzem hogy egy lány a pénzem miatt vonzódik hozzám. Ha 90 leszek akkor esetleg elviselem ha a pénzemet és a neki adott munkát szereti a gondozóm. De ma mint férfit szeressenek és kész. Bevallom hogy én sosem szoktam úgy csajozni hogy menő kocsi és egyéb gazdagságot mutató dolgok előhozása. Mert úgy gondolom hogy egy lány kétféle okból akarhat engem:

1. Szerelem első látásra, ellenállhatatlan és kölcsönös szimpátia és vonzalom.

2. Éppen munkanélküli és neki kell a pénz. Igen ám de nem biztos hogy nekem meg ku... kell.

2014. febr. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!