Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek bejön az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejön az, ha egy fiúnak 700ezer forintos megtakarítása van 19 évesen?

Figyelt kérdés
tudom, nem ez a számít, de nem hátrány egy kapcsolatnál gondolom.

2013. nov. 4. 17:38
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:

"gazdag pasi" kulcsszóként, behalok! :D:D:D


A papagájom többe került és csak 12 vagyok, te kis pcs! Addig számít csak,amíg van, de ha megismerkedsz egy nővel, hívjuk őket pénzfalónak, akkor gyorsan elfogy...

2013. nov. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
Ne haragudjál, de 700.000 forint nem olyan sok pénz. Pár óra alatt eltudnám költeni.
2013. nov. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
Megtakarításnak kevés, havi nettó jövedelemnek már nem rossz
2013. nov. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
Szerinted mire elég a 700ezer forint? Itt a jó munka ami számít szerintem. Meg hátrány az biztos nem, de előny sem nagyon, max egy r***ncnál...
2013. nov. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:

Komolytalan vagy te még az élethez, majd idővel megtanulod hogy ha már nem tartják el a segged akkor az a kevéske kis pénz semmire nem lesz elég..

Az meg a másik, ha pénzel akarsz magadnak lányt fogni, az már réges rég halott ügy!

2013. nov. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:

"Az meg a másik, ha pénzel akarsz magadnak lányt fogni, az már réges rég halott ügy!"


Ezt azért ne vedd komolyan, lehet azzal, sőt azzal lehet igazán! Mit gondolsz, Rooney vagy Özil egy szexisten? Rooney 3 percig bírja, mégis mindig valami csöcsössel jelenik meg...

2013. nov. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 A kérdező kommentje:

9-es

de az nem megtakarítás, nekem is van sok cuccom amit ha eladnék nem 700 ezerhez, hanem több millió forinthoz jutnék, szóval félre vagy informálódva.

Amúgy nem valami sok pénz, azt tudom, de msot jön a karácsony, anyu, aputól kapok 100 ezret, előre be lett ígérve, nagyiéktól kapok ruhapénzt, és lesz 13. havi fizetés, meg prémium is, szóval valószínű még idén meglesz az 1 millió tartalék.

Amúgy nem panaszkodom, mert emellett van egy BMW-m is, és Iphone 5s telefonom, meg egy elég jó munkahelyem.

Azért 19 éves létemre nem rossz szerintem.

2013. nov. 4. 17:49
 18/59 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz, akkor én járnék veled :$
2013. nov. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
De látod,az a baj,hogy ezzel felvágsz. Lehet ezt elegánsan is csinálni...
2013. nov. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
100%
elnézést, hogy megkérdezem, de most kell tapsolni, vagy még nincs vége?
2013. nov. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!