Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek bejön az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejön az, ha egy fiúnak 700ezer forintos megtakarítása van 19 évesen?

Figyelt kérdés
tudom, nem ez a számít, de nem hátrány egy kapcsolatnál gondolom.

2013. nov. 4. 17:38
1 2 3 4 5 6
 31/59 A kérdező kommentje:

Németországba én is egy átlagos srác lennék a gép előtt, de attól, hogy gazdag vagyok, és jó környezetben élek, mondhatni megvan mindenem még nem szálltam el magamtól, mint néhány emberke.

Pl kint él németbe az egyik rokonom, ő 2 éve dolgozik, és már tudott venni magának egy 2002-es M3-as BMW-t, én meg csak egy 325i-t.

Azért látszik, hogy le vagyunk maradva munka, fizetés terén a fejlett nyugati szomszédainkhoz képest.

Nekem 4 évet kell dolgozni ugyanazért a kocsiért, neki megvan 2 év alatt kint.

2013. nov. 4. 18:05
 32/59 anonim ***** válasza:
Én elhiszem amit a kérdező mond. Már több gazdag sráccal volt dolgom. Amikor megkérdeztem ismerik ezt az oldalt, azt mondták , hogy igen és ők is szoktak kérdést kiírni, de csomóan nem hiszik el nekik.
2013. nov. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
Mit dolgozol öcsi?
2013. nov. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:

#33 Tévedés ne essék, én elhiszem amit mond.

Semmi sem elérhetetlen dolog, amit a kérdező írt.

Nyílván ha a szüleik nem lennének, akkor ő sem tartana itt.

Telefon, kocsi..pff, nem ebből áll az élet, és ha valaki ide ezt ki írja felvágásképp, akkor az elég nagy szegénységi bizonyítvány(pont)

2013. nov. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 A kérdező kommentje:

fiúk, lányok megtisztelő, hogy érdeklődtök, de kérlek ilyen leveleket ne írjatok, hogy adjak kölcsön 50 ezret, meg 100 ezret, sőt volt olyan aki a kocsimat akarta elkérni...

emberek, most komolyan, ti mire gondoltok ilyenkor?

utolsó: csoportvezető vagyok

2013. nov. 4. 18:13
 36/59 anonim ***** válasza:

Még a szarkazmus se megy neked te gyopár...

Az álmokat kéretik pizsiosztás utánra hagyni.

2013. nov. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 A kérdező kommentje:

36

nézz utána a jelentésének, ne minden nekem kelljen a szádba rágni, egy munkáltató sem fogja becsülni, hogy az önállóság teljes hiánya fennáll nálad.

csoportvezetőként, már menesztettelek volna, vagy mehetnél sepregetni az utcát.

2013. nov. 4. 18:20
 38/59 anonim ***** válasza:
90%

Még mindig balfäsz vagy te 19 éves BMW-s csoportvezető te.

Lefogadom egy panelból írsz és dörzsölgeted a zsíros kis tenyeredet, hogy "hohohoo most jól beszopattam mindenkit hahaha".


S


Z


A


R



V


A


G


Y


!

2013. nov. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 A kérdező kommentje:

38

a primitívséged határtalan méreteket ölt, roppant igényes hozzászólás, gratulálok.

kicsit vissza kéne venned az arcodból talán, akkor kapnál munkahelyet is.

2013. nov. 4. 18:28
 40/59 anonim ***** válasza:
Rendben. Hány százaléknyi járulék jön le a csoportvezetői fizetésedből a nyugdíjalapba féléves átlagban?
2013. nov. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!