Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek bejön az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejön az, ha egy fiúnak 700ezer forintos megtakarítása van 19 évesen?

Figyelt kérdés
tudom, nem ez a számít, de nem hátrány egy kapcsolatnál gondolom.

2013. nov. 4. 17:38
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
Gyorsan keress rá neten és írj be valami okosat kislány.
2013. nov. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
Állj már le öcsi, senki nem hisz neked. :D 700000-rel még amúgyis távol állnál a gazdagságtól, 70 millával már oké lenne, hogy ilyen szöveget tolsz..
2013. nov. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 A kérdező kommentje:

próbálsz okosnak tűnni, de az a baj a mondanivalód mögött nincs tudás, valódi tartalom.

légből kapott dolgokat beszélsz, aminek ráadásul semmi köze nincsen a kérdés eredeti témájához.

2013. nov. 4. 18:34
 44/59 anonim ***** válasza:

19 évesen elég nagy hátszél kell egy csoportvezetői álláshoz.

Mert csak egy sima éretségid lehet, ha van egyálltalán, a másik meg semmi végzettséged nincs, mert tovább kéne tanulni ennyi idősen..

2013. nov. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
Szar vagy kislány, inkább menj vissza recskázni anyád esküvői képére. Beégtél fogd már fel, te répapö€sű.
2013. nov. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 A kérdező kommentje:

44

ismerős segített...

és ki mondta, hogy nem tanulok :D Elte csillagászati tanszékén tanulok, levelező szakon, idén még 2 szer voltam csak bent.

utolsó:

te nagyon buta vagy, menj már innen, sose lesz semmid

2013. nov. 4. 18:41
 47/59 anonim ***** válasza:

na és apuci adta???


magasról le*zarom az ilyen menőző pasikat.


attól h van pénzed lehetsz még bűn ronda, büdös szájú, ápolatlan , dagadt.. sorolhatnám reggelig..

2013. nov. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:

Miért lenne hülyeség? Csoportvezető a lónak a faxát, gimis harmadik osztály legfeljebb, amiket leírtam létező dolgok, csak te olyan szinten csökött vagy szellemileg, hogy, ha szavanként tetoválnám a homlokodra sem fognád fel. Nincsenek barátaid mi? És ide jössz, hogy egy kicsit a középpontban lehess, ugye? Ugye? Persze.

Rossz ez? Igen? Az hát, látni, ahogy a többiek suli után mennek haza együtt, te pedig nézed, ahogy szórakoznak. Kb, mint Jordanként kihagyni egy üres ziccert, bár gondolom kár a sportra reflektálnom, mert a sonkáidon az is nehéz,. hogy felvonszold magad a lépcsőn. Ez megnyugvást ad neked, itt legalább az lehetsz, aki szeretnél, vagyis nem, olyan akarsz lenni, mint akikre a csajok buknak.

Én vagyok ennek a kategóriának a lélekdoktora, egyszerű vagy, mint az ásóbot, könnyű kielemezni téged.

Na, nekem ennyi elég, puffogj tovább, de tíznél ne maradj tovább, mert holnap suli.

2013. nov. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 A kérdező kommentje:

nem azt mondtam, hogy nem létező dolgok, de

1., semmi közöd nicns hozzá

2., már leírtam olvass vissza

3., ezzel akarsz nagyobbnak tűnni, mint ami vagy


sajnos ez kevés, trollkodni próbáltál, nem sikerült. trollnak se vagy jó. nem a lélekdonora vagy ennek a kategóriának, hanem a pöcegödre.

2013. nov. 4. 18:51
 50/59 anonim válasza:

Milyen vállalatnál vagy te csoport vezető, ahova felvesznek egy 0 tapasztalattal rendelkező 19 évest? Hiába vered itt a melled, mert igazából szüleidnek, meg a jófej ismerősödnek köszönheted a pénzed.



Te írtad:

"El kell fogadni emberek, nem mindenki szegény, tenni kell a dolgokért, én sem ültem a fenekemen, hanem tettem érte, hogy legyen egy kis pénzem."


Valaki írta:

"19 évesen elég nagy hátszél kell egy csoportvezetői álláshoz."


Te írtad:

"ismerős segített..."


Köszönd meg az ismerősödnek, hogy tett a dolgaidért!

Te aztán marha sok mindent tehettél értük, ha 18-19 éves korodig az iskolapadot koptattad.

2013. nov. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!