Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok miért buknak a nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért buknak a nem önerőből gazdag srácokra?

Figyelt kérdés

Nem a multimilliárdos üzletemberek gyermekeire gondolok, hanem pl. ilyen helyi jól menő kereskedő fia, aki egyetemet azzal kezdte, hogy apu vett alá egy 6 éves BMW-t.

És azután csak buli ivás csajok buli.


Nem értem, az ilyenek nagy része úgyse végzi el a sulit, úgyse lesz később gazdag...



2015. máj. 29. 22:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
75%
Ha valaki anyuci pici fia és szereti eltartatni magát, majd később kuncsorogni, akkor az egyenesen selejt. Ha viszont van akarata saját életet kezdeni és a szüleitől kapott dolgokon kívül magától is küzdeni dolgokért, akkor az nem elítélendő. Ha van egy luxusautója, pöpec órája és márkás cuccokban jár, viszont ezeket a szüleitől kapta, DE ezen kívül Ő tanul, keres munkát, hajlandó önálló életre és küzd, akkor az nem elítélendő.
2015. máj. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező, azért nem érted még mindig, mert mindenáron a saját nézőpontod és szempontjaid akarod ebbe beleerőltetni.


Vannak bizonyos típusú nők, akiknek a pénz számít és akik a pénzre buknak. Szajkózhatod napestig, hogy de hiszen ők nem dolgoznak meg érte, miközben te igen, egy anyagias nőnek pont tök mindegy, honnan van az a pénz.


Nem azért kell neki a gazdag pasas, mert az ő szemében ez a férfi teljesítményének mércéje, mert ez alapján ítéli meg mint ambiciózus, lehetőségeket teremtő partnert, hanem önmagában a PÉNZ miatt. Mert abból mehet vásárolni, abból lesz alá kocsi, szolibérlet vagy évi négy nyaralás Dubajon.


Tényleg ilyen nehezen fogod ezt fel?

2015. máj. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
71%
És gyengébbek kedvéért, ez nem azzal egyenlő, hogy ezt helyeselném vagy bármilyen formában egészségesnek tartanám. De kérdező már tucat választ kapott, egyszerű, érthető magyarázattal, mégsem érti meg, hogy ha egy nő van annyira sekélyes, hogy pusztán pénzzel is imponálni lehessen neki, azt nem az fogja érdekelni, mennyire önerőből szerzett összeg az.
2015. máj. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem éppen van benne most tapasztalata és nem akarja elfogadni. De majd egyszer Ő is megbékél vele. felfogja, de elítéli még. Ha valaki jól akar élni, ez az egyik megoldás. Mind lányok, mind fiúk részéről. Ez a helyzet. A jövőre pedig úgy tekintenek: majd lesz valami. Vagy váltanak vagy kidobják őket, esetleg jól is elsülhet: összeszoknak. A pasi érettebb lesz, másképp akarja majd csinálni a dolgokat, felelősségteljesebb lesz.

Egyébként: Én már gimiben, amint lehetett, letettem a jogsit. Kaptam egy pár éves drága autót. Azzal jöttem-mentem iskolába. Sőt, nyaralni is mentünk, nem is egyszer. Mondhatni bejártam a Világot. Egyetemen diákmelóból kerestem a pénzt. Nem akartam örökké a szüleim nyakán lógni. Ezért megegyeztünk, hogy én fizetem a szállásomat. Sok fáradtságba, időmbe telt, mert alig fizettek diákmelóba+ott volt a tanulás. Bőven megtehették volna, hogy ezt is állják, meg se kottyanna nekik. Viszont érezni akartam a saját bőrömön, hogy milyen pénzt keresni. És rájöttem, boldogsággal tölt el, ha a saját pénzemből fizetek magamnak valamit! Azóta lediplomáztam és lett egy jó állásom. Lett egy olyan barátom, aki nem származott túl gazdag családból. Segítettek a szülők minket addig, amíg saját lábra nem tudtunk állni. Soha nem használtuk ki őket, hisz szívől-lélekből segítettek nekünk. Éppen csak annyit kértünk, amit már magunk nem tudtunk volna kitermelni. Viszont utána már nem fogatunk el. Most már teljesen saját lábra álltunk. Ne ítélj el erről rögtön embert!

2015. máj. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Valószínűleg egy fiatal, butuska kislányt még elbűvöl a luxus, nem igazán néz a dolgok mögé, egy tapasztaltabb felnőtt nőnek már fontos, hogy a partnerével ketten is fenn tudják magukat tartani, mert a szülők sem biztos, hogy örökké támogatják őket.

Bár ezt inkább a tinilányoktól kellene megkérdezned, mi "idősebbek" nem biztos, hogy ugyanazt mondjuk, mint amit ők mondanának.

2015. máj. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Nem a te típusodról szólt, amit te leírtál az tiszteletre méltó!


Én szakomból kifolyólag nem tudtam diákmelózni egyetem mellett (be kell járni), szüleim se gazdagok, és sajnos a szakom is nagyon keveset fizet majd, ha dolgozom.


Viszont sokan úgy vannak, hogy nagyon jó helyzetből indulnak-indultak, és végigbulizták az egyetemen, legtöbbjüket már kirúgták, és ezt nem tudom megérteni, ha van lehetősége miért rontja el. És a lányoknak is ők kellenek na mind1 csak csórósírás amit írok

2015. máj. 29. 23:13
 17/23 A kérdező kommentje:
Utolsó előttinek szólt, utolsó te hány éves vagy?
2015. máj. 29. 23:14
 18/23 anonim ***** válasza:

#17

36 éves.

2015. máj. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Én se vagyok idős, 24 vagyok :D Bár lehet az írásomból kisit idősebbnek hatott :D
2015. máj. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
A legtöbb nő pénzért megvehető.
2015. máj. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!