Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok miért buknak a nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért buknak a nem önerőből gazdag srácokra?

Figyelt kérdés

Nem a multimilliárdos üzletemberek gyermekeire gondolok, hanem pl. ilyen helyi jól menő kereskedő fia, aki egyetemet azzal kezdte, hogy apu vett alá egy 6 éves BMW-t.

És azután csak buli ivás csajok buli.


Nem értem, az ilyenek nagy része úgyse végzi el a sulit, úgyse lesz később gazdag...



2015. máj. 29. 22:10
1 2 3
 21/23 Missi_Key ***** válasza:

sosem értettem ezt.

a pénz az pénz.

ha lottón nyerted, ha a földön találtad, ha apu adta és ha kemény munkával kapartad aössze ugyan az a vége.

tusz belőle ételt/házat/az álmaidat/stb...venni.

nincs olyan hogy rosz pénz.



hogy erre miért buknak. aszem azért mert a pénz/létbiztonság magabiztosságot ad, és a nők a magabiztosságra buknak.

2015. máj. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Nem olvastam a válaszokat. De szerintem:


[link]


Szerencsére én nem vagyok olyan, aki az ilyenekre bukna, számomra fontos és értékelem, aki önerőből és nem mások kihasználásával jutott vagy ért el bármit is.

Páromnak Ladája van, a legjobb autó.

N

2015. máj. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Azok nem lányok hanrm pénzéhes rib#ncok. :)
2015. júl. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!