Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tartanak tőlem a nők ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartanak tőlem a nők ha extra gazdag vagyok?

Figyelt kérdés
Igaz 24 eves, de nagyon sokszor tapasztalom hogy "felnek" megismerni, pedig nem nezek ki rosszul :)

2015. júl. 27. 20:33
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
94%
Kíváncsi vagyok, hogy azok a mukik, akik állandóan csak azt hangoztatják, hogy a nőknek CSAK a pénz kell, erre milyen magyarázatot találnak.
2015. júl. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
60%
Nem minden a külső, de ha erre 24 évesen még nem jöttél rá, akkor az a te gondod! Majd rájössz, hogy a belső értékek is nagyon fontosak. De vigyázz, van aki csak a pénzedet fogja szeretni és nem téged!
2015. júl. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Tudom, én egy normális embernek tartom magam, de esélyt sem adnak hogy megismerjenek belülről, mindenki nagyképűnek tart és irigy.
2015. júl. 27. 20:39
 4/31 anonim ***** válasza:
Próbálj szerényebb lenni és ne látszódjon rajtad, hogy kő gazdag vagy! Az emberek persze, hogy irigyek, hisz neked mindened meg van, a legtöbb ember meg éppen hogy csak meg tud élni.
2015. júl. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Igaz én nem ismerlek de én tartózkodtam mindig is a pénzes pasiktól. Általában felvágnak rá és ez taszító. A másik meg az, hogy gyakran társul hozzá nagyképuseg. Ne mutogasd a pénzed. Amúgy is miattad legyen érted oda valaki, ne a pénzedért.
2015. júl. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Értem, de egy 40 milliós autöm van, amit imádok. Cseréljem le egy kisebb kategóriára, csak azért h ne tűnjek gazdagnak? Egyébként egy faluba élek, városba gondolom "kajálnák"
2015. júl. 27. 20:45
 7/31 anonim ***** válasza:
Jézusom...mit dolgozol? :D
2015. júl. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Menj az én autómmal és kérd meg a lányt hogy tankolja tele


Garantálom a sikert

2015. júl. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Csak meg tudsz lenni az autód nélkül, nem? Mikor randira mész, hagyd otthon, úgyis ki tudod fizetni a tömegközlekedési díjat, szóval ennyi!

Mindent meg lehet oldani, feltéve, ha akarja is az ember!


És ha már a külsőségek: remélem nem csak olyan ruháid vannak, amik nagyon nagy márkájúak, hanem márka nélküliek is remélem vannak.

2015. júl. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
4%

Azért, mert általában akinek sok a pénze, az jól felvág vele, és a nőket úgy kezeli mint a WC-papírt (sajnos ez jellemző). Gondolom azoknak a nőknek volt már hasonló élményük gazdag fószerral, és - kis szófordulattal élve - ráfizettek :D

Ez továbbra sem cáfolja a teóriámat, hogy a nők nagyrészének gazdag pasi kell, kedves Első. Elvégre ha a nők nem jöttek volna össze előzőleg gazdag pasasokkal és nem szívták volna meg, akkor nem ijedeznének :D

2015. júl. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!