Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nehéz a társkeresé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz a társkeresés manapság?

Figyelt kérdés
2015. júl. 19. 15:44
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
42%
Azért a férfiak elvárása sem piskóta. Elmondjátok ízt a fórumon, hogy nektek a nők jelentős többsége megfelelne párkapcsolatra, aztán meg szidjátok őket, hogy "mindegyik narancsbőrös és ezeknek vannak elvárásai". Nekem ez elég ellentmondádos. Az életben is azt tapasztalom, hogy akkor figyelnek fel rám, ha ki vagyok mázolva, csinosabb vagyok.
2015. júl. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:

#11

Nekem egy másik kérdésben küldtek 4 átlagos kinézetű nőről képet és megkérdezték tetszenek-e.

Számomra mind a 4 nő szimpatikus volt első benyomásra, amikor ezt megírtam lepontoztak.

2015. júl. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek nehéz ismerkedni manapság. Ahogy látom, manapság ismeretségi körön belül ismerkednek az emberek szívesen, tehát, akinek van nagy baráti köre, vannak nagy összejövetelek, ott könnyű ismerkedni.


Akinek viszont nincs, az így járt:

1) Társkereső:

[link]

2) Utcán nem, mert sietek

3) Konditeremben nem, mert oda edzeni járok

4) Buliba nem, mert oda a barátaimmal megyek szórakozni

5) Könyvtárba nem, mert oda tanulni járok

6) Parkban nem, mert várok valakit

...


Igaz, nem vagyok jóképű sem.


30F

2015. júl. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
30%

Csak annak nehéz, aki nem tud ismerkedni, és pocsék a stílusa.


Akinek van egy jó stílusa és ért a nőkhöz, annak nem nehéz a társkeresés.

2015. júl. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
70%
Ha az ember jól néz ki, akkor bárhol tud ismerkedni, ellenkező esetben csinálhat bármit, úgy is elküldik a francba.
2015. júl. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
40%

#14

Mi az, hogy nem tud ismerkedni?

Akkor légy szíves tanítsd mester, azt itt levő sikertelen férfiakat hogyan kell ismerkedni, mert biztos rosszul ismerkednek, amikor a következő válaszokat kapják kezdeményezésnél:

- "Van barátom" (holott nincs neki)

- "Bocsi, de nem"

- "Kopj le"

- "Neked ki mondta, hogy ide gyere"

Illetve a következő dolgok történnek:

- rossz számot ad meg / nem veszi fel a telefont

- nem jön el a randira

2015. júl. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:

@21:24


Az itt lévő sikertelen férfiak többségének felesleges bármit is tanítani, mert egyetlen céljuk van: igazolni a saját szerencsétlenségüket, és a nőket úgy beállítani, mint akik gonosz pénzéhes cafkák.


De ha már kérdeztél:


"- "Van barátom" (holott nincs neki)"


-->Viszem tovább a beszélgetést, tudomást sem veszek róla. Ha ugyanis nem akarna tőlem semmit, akkor nem adna magáról felesleges infót, hanem közölné, hogy nem akar velem beszélgetni. Ez a "van barátom" legtöbbször csak egy tudat alatti teszt. Másik esetben azt mondom: "van barátod? király, én szeretem az ilyen lányokat, mert azt jelenti hűségesek. Férjed nincs? Mert akkor joban bírnálak" --> Ha jól csinálod kiszámítható, hogy a csaj elröhögi magát, és máris felemelted a beszélgetést a nulláról.


"- "Bocsi, de nem"


-->Ha ez elhangzik egyáltalán nálam valamilyen formában, akkor ez abban a fázisban szokott előjönni, amikor elérhetőséget kérek. Ilyenkor hozzáteszik általában ezt is: "idegeneknek nem szokásom adni elérhetőséget". Mire én: "akkor tegyél most kivételt". Most kapásból két eset is eszembe jut, amikor egy csajtól így zsebeltem be az FB adatait.


"- "Kopj le"

- "Neked ki mondta, hogy ide gyere"


-->Ezt a két dolgot együtt veszem, mert ugyanaz a kategória. Ha normálisan közelítesz egy lányhoz, akkor 99%, hogy ilyet nem fogsz hallani. Eddigi életem során 2 alkalommal fordult elő, hogy egy lány keményebben elutasított, de akkor sem ezeket az ócska szavakat használta. És ha ez előfordul? Nem izgat, nem foglalkozom ilyen mentalitású nőkkel, megyek a következőhöz. Egy szórakozóhelyen millió nő van, amikor már a következőt szólítom meg, nem is érdekel az előzmény.


"- rossz számot ad meg / nem veszi fel a telefont "


-->Rossz számot nem adhat meg, mert amikor elkérem egy csaj telefonszámát, azonnal megcsöregetem az enyémről, azzal indokkal, hogy meglegyen neki az enyém is. Szóval kiderül a turpisság hamar. Megjegyzem, eddig amikor megadta valaki a telefonszámát, sosem adott még fake számot nekem. Éppen ezért is valószínűtlen, hogy nem veszi fel. De ha mégis lenne ilyen, azonnal törölném a számát.


"- nem jön el a randira"


-->Ha ez megtörténik, azonnal megszakítom vele a kapcsolatot. Mivel látja, hogy nem teperek utána, mint a többi pasi, aki második randit kér, ezért még az is valószínű, hogy bocsánatot fog kérni, és új lehetőséget ajánl fel. Megjegyzem, nem szokásom azokkal a nőkkel foglalkozni, akik lemondják a randit, hanem továb lépek.

2015. júl. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:

#17

Az itt levő sikertelen férfiak azért elég sűrűn írnak olyat, amelyeket én sem hittel el addig, amíg meg nem történt velem, bár megjegyzem néha tényleg túlzásokba esnek.


Köszönöm, hogy lepontozás helyett válaszoltál, ritka az ilyen.


Bevallom a "van barátom"-os beszélgetést nem szoktam továbbvinni, mivel ezt pont akkor szokták mondani, ha le akarnak koptatni. Ez a legegyszerűbb és legfájdalommentesebb elutasítás.


A "Bocsi, de nem"="Van barátom" eset, mindig akkor hangzik el, amikor "Helló, leülhetek","Van kedved esetleg beszégetni/ismerkedni/meginni vmit/sétálni/..."


"Kopj le"/"Neked ki mondta, hogy ide gyere" - mindig normálisan közeledek. Ha így közelednék, hogy "Cica, van gazdád" persze, hogy nem lepődnék meg ezen, szóval azért írtam.


Igen, én is megcsörgettem, de ha zajos helyen vagy nem láthatod, hogy tényleg az e. Bár hiába az övé, ha nem akarja felvenni, sokat nem számít.


Köszönöm az írást, de most akkor én jövök, kiemelnék pár dolgot.

"Csak annak nehéz, aki nem tud ismerkedni, és pocsék a stílusa"

"Bocsi, de nem"-"akkor tegyél most kivételt" -> bejött

"Kopj le"-"Ha normálisan közelítesz egy lányhoz, akkor 99%, hogy ilyet nem fogsz hallani

"Megjegyzem, eddig amikor megadta valaki a telefonszámát, sosem adott még fake számot nekem"


Írásodból ítélve valószínűleg magas és jóképű partyarc vagy, akinek soha nem jelentett gondot a párkeresés, ez látszik az önbizalmadon is.


Engem rendszeresen lekoptatnak, mindegy, hogy megyek oda, elküldenek, ha ott maradok az már zaklatás. Beszélgetni tudok a nőkkel, de a végeredmény nem változik.

A "nem tud ismerkedni" az, nos...mindenki tud ismerkedni, mivel mindenki tud normálisan kommunikálni. Ha a két fél közt van szimpátia, és egyik se bunkó, akkor menni fog. Ezért alapozom sikerességedet a külsődre.


Azok pedig, akik itt sírnak rengetegszer átélték már szerintem az elutasítást, így sokuk feladta az egészet, mert nem látja értelmét folytatni. A legrosszabb, ha az ilyen ember felmegy a társkeresőre, mert ott aztán tényleg kinullázzák az önbizalmát.

2015. júl. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:

17: Gondolkodtam kicsit ezen az egész puadolgon, mert hát gondolom arról beszélünk és felmerült bennem egy kérdés.

Addig oké, hogy ezek a pszichológiára és a nagy számok törvényére épülő módszerek jól beválnak, amíg a másik érdeklődését akarod felkelteni, meg a számodra kívánatos reakciót kicsalni belőle, de ez a, nem tudom másképp megfogalmazni, "nekem aztán nyolc" mentalitás nem marad meg a kapcsolat további részében is? Mármint ha eleve úgy kezdődik egy kapcsolat, hogy teszel a másiknál egy próbát mert miért ne, de fejben már kész vagy hagyni a fenébe az egészet, ha nem veszi fel a telefont, akkor nem lesz számodra a továbbiakban is édes mindegy, hogy együtt vagy-e a másikkal vagy sem? Mert ha igen, annak is vannak persze előnyei, rengeteg érzelmi megpróbáltatást meg lehet így úszni, csak akkor meg nem értem, hogy minek ennyit vesződni a párkereséssel, miért nem maradsz szingli?

Vagy ez az egész a hosszútávú szexpartnerkeresés módszertana és akinek az őszinte törődés és kötődés a fontos egy kapcsolatban, az kerülje el és maradjon meg a lányregényeknél?

Nem kötözködöm, tényleg érdekel.

2015. júl. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:

Tisztelt 18-as válaszoló:


A 17-es vagyok. Azt kell hogy mondjam, hogy nem igazán helyes az a leírás, amit rólam adtál. Nem vagyok túlzottan magas, 174 cm vagyok. Hogy jóképű lennék-e? Kétségtelen, hogy voltak nők, akiknek bejöttem, de olyan is volt, aki nyíltan megmondta, hogy nem vagyok az esete. Hogy partyarc lennék? Én most nem mondanám magam annak, de úgy érzem, hogy helyt tudok állni egy partyban is, ha odakeveredek. Van valamennyi önbizalmam, de nem volt mindig így, ne gondold azt, hogy nekem minden egyszerűen ment. Nem is tartom magam tökéletesnek, még rengeteget tanulnom kell.


A magam részéről abban hiszek, hogy az emberek tudnak kommunikálni, az azonban már megint egy másik kérdés, hogy tudnak-e helyesen kommunikálni a nőkkel, és most itt a férfiakra gondolok. Meggyőződésem szerint a pasik többsége nem érti a nőket, ez a probléma pedig a két nem között fennálló különböző mentalitásból adódik. Éppen ezért az lenne a feladat a pasik számára, hogy megnézik az érem másik oldalát is, mert női szemszögből nézve a dolgok nem úgy haladnak, ahogyan az egy férfi feltételezi.


Leírtál többféle dolgot is a nőkkel való kapcsolatfelvételnél, hogy neked hol akadnak problémáid. Ezen nem is csodálkozom, mert megítélésem szerint amikor ismerkedünk, ilyen szövegeket nem is szabadna használni, amiket leírtál. De nem akarlak kioktatni, nyilván mindenki úgy ismerkedik ahogy szeretne.


Abban azonban hiszek, hogy a sikertelen férfiakban is több van, mint amit ők gondolnak magukról. Dr. Csernus Imre azt mondja "A fájdalom arcani" című könyvében, hogy a változás fájdalommal jár. És ez az, amitől sokan meghátrálnak. Aki azonban ennek ellenére belevág a dolgokba - és most nem csak a csajozásról beszélek - annak tapasztalataim szerint a jutalom nem fog elmaradni.

2015. júl. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!