Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barát vagy társ? Ezek a tulajdonságok hová sorolnak?

Figyelt kérdés

27 éves pasi vagyok. Normális kapcsolatot keresek, egy olyab nőt, akivek lehet tervezni akár a kötös jövőt.


Lehessen elmenni vele egy-egy fesztiválra, akár sátorban ott aludni. Szeressen színházba moziba járni, én is csípem ezeket.

Jelenleg próbálok a szakmában elhelyezkedni, de addig is mindegy milyen meló akad, de próbálok mindig valamit keríteni, mert a semminél minden jobb, és a saját lábamon akarok állni.

Sohasem voltam híve az egy éjszakás kalandoknak, nekem az érzelmek annál fontosabbak. Meg valahogy nem lennék semmivel sem több szerintem, ha olyan nővel fekszem le, aki iránt nem érzek semmit.

Szeretek utazni, kirándulni. Szeretem az állatokat, a későbbiekben jó lenne tenyészteni a kedvenc fajtámat, csak előbb kell rá a tőke.

Mivel szerencsésnek mondhatom magam, és rendes családban nőttrm fel, így nem is kérdés, hogy nekem is a család lenne az első.

Nem cigizek, nem iszok, drogot sosem próbáltam (füves cigit sem).

Szinte bárkuvek kijövök, eléggé kompromisszumkész embernek tartom magam, és ezt a környezetem is megerősítette már.

Őszinte, egyenes ember vagyok.

A visszajelzésekből kikövetkeztetve nem vagyok csúnya sem, mert akkor randi se lett volna egy se, pedig volt már pár próbálkozás.


Tudom ez így eléggé vázlatos, nem lehet teljes képet kapni rólam ezáltal, de mégis érdekelne:


Mi az a tulajdonság, ami alkalmatlanná tesz ezekből a párkapcsolatra, hogy minden nő csak a barátot látja bennem, nem a társat?



2015. júl. 16. 13:05
 1/10 A kérdező kommentje:
Mobilról írtam, elnézést az elgépelésekért! :(
2015. júl. 16. 13:11
 2/10 anonim ***** válasza:
Volt már párkapcsolatod?
2015. júl. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem ezek tesznek téged barát státuszba. A kisugárzás és a határozottság hiánya tehet téged oda. Én is sokáig a Friend zone-ba kerültem sok fiúnál így átérzem a helyzetet :)
2015. júl. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Még nem volt, mivel az egyetem és más nehézségek annyira leterheltek, annyi időmet vették el, hogy abba már egy kapcsolat csak úgy fért volna bele, ha én vagyok a terhére a másiknak. Az pedig számomra nem nevezhető komoly kapcsolatnak, ha mikor reggel felkel a párom, már nem vagyok mellette, mikor este lefekszik, akkor meg még nem vagyok mellette. Egy párkapcsolat szerintem nem úgy működik, hogy csak én kapjak, és ne adjak.
2015. júl. 16. 13:19
 5/10 anonim ***** válasza:
Szóval kifogásokat keresel, hogy miért ne legyen. Ezzel saját magadat akadályozod meg, hogy kapcsolatod lehessen. Biztos nem véletlenül alakult így az életed. Próbálj fejlődni, tegyél szert több önismeretre, mozdulj ki a komfort zónádból, kezdj bele valami újba, legyen az hobbi, vagy egy új közösség, csoport és majd jönnek magától a dolgok.
2015. júl. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ne értsetek félre! Nagyon is hiányzik már egy kapcsolat, csak amit leírtam, az így is van. Megpróbáltam én akkor is, csak nem jutott elég időm a másikra, s mint mondtam, ez nekem nem fér bele, hogy egyoldalú legyen a dolog az én javamra. Nem érzem magam jól így, ha nem tudom mindent beleadni.

Ezért is nem kerestem eddig. Most viszont 2 éve próbálkozok, de állandóan a barátok közt kötök ki. És kicsit unom.

2015. júl. 16. 13:35
 7/10 anonim ***** válasza:

Én hasonló fiút keresek párnak.

Szerintem nem ezen múlik, hogy barát vagy vagy társ. Nekem társnak kellenél, de kapásból van két barátnôm, aki barátként nézne rád.

Ne add föl, elôbb-utóbb találsz majd valakit.

2015. júl. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Nem cigizek, nem iszok, drogot sosem próbáltam (füves cigit sem)"


Nem bántásból kérdezem, de... keféltél te már úgy egy jót életedben?

2015. júl. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A leíírtak közül egyik sem tesz alkalmatlanná, viszont írtad hogy reggel már nem vagy a barátnőd mellett, mikor felkel este meg nmég nem, mikor lefekszik. Az időhiány az, ami miatt a másik beleún. Hiszen az nem egy kapcsolat, ahol sosincs a másik mellettem. Amíg nincs a másikra ráfordítható időd, ne várj komoly kapcsolatot, mert ez senkinek nem pálya, ha sosem vagy mellette.
2015. júl. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
:)
2015. júl. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!