Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehettem ilyen naív?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehettem ilyen naív? Miért csinálják ezt a nők? :/

Figyelt kérdés

A problémám a következő:


Elkezdtem itt beszélgetni egy nagyon értelmes nővel, nagyszerű levelezéseket ejtettünk már meg eddig is a néhány nap alatt. Napi szinten több, igen hosszú leveleket váltunk egymással. Van benne humor, komolyság, cserfesség, minden, ami kell.

A probléma, hogy neki barátja van, aki jelenleg távkapcsolatban él vele (legalábbis nekem ezt mondta), és igazából nem értem miért csinálja ezt, hogy közben velem ilyen jókat levelezget, miközben párja van? Nagyon ritka az ilyen értelems nő, és én szeretném elvinni ezt az egészet személyes találkozás, ismerkedés felé, de ő nem nagyon pörög (még) ezen. Így rákérdezni meg még nem akarok, hiszen nincs 1 hete, hogy minden nap levelezünk itt.


Nagy önzőség tőlem az, ha emiatt egyszerűen megszakítom vele a levelezéseket?


Mert szerintem ennek semmi értelme, ha nem lesz belőle semmi. Én nem levelezőpartnert keresek, hanem a találkozások híve vagyok, és ha szimpatikusak lennénk egymásnak élőben is, akkor belevágnék a kapcsolatba.


Bevallom vonzódok hozzá a levelei alapján, de azt érzem, ha tovább folytatom ezt vele, csak lejjebb csúszok a mocsárban, mert ő nem fog szakítani szerintem a pasijával, csak azért, hogy találkozzon velem, és utána akár ki is alakulhasson valami. /Nem is lakunk olyan messze egymástól, kb 50 km jelenleg, ami max 110-re fog nőni./


Tudom, senki sem tart fegyvert a fejemhez, hogy beszélnem kell vele, de nagyon egymásra pörögtünk. Mostanság nem éreztem ilyen hasonlóságot nővel. Már rohadtul unom, hogy nekem mindig csak ez jár egy ideje. Mintha el lennék átkozva. Egyszerre dühös is vagyok, és csalódott.


Mit tegyek?


2015. júl. 15. 18:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Pikantériája a dolognak, én is azt vettem észre, hogy a párkapcsolatban álló itteni nőkkel privátban nagyon jókat lehet trécselni, belevalóak, toleránsak (toleránsabbak, mint az egyedülálló hárpiák), beszédesebbek, értelmesebbek. Az egyedülálló nők meg irtóra zárkózottak, sunyik, arrogánsak, távolságtartóak, nem akarnak ismerkedni, vagy legalábbis megnyílni, nem akarnak levelezni, holott senki nem írt nekik olyat, hogy a levelezőpartner feleségül akarná őket venni. "


És az nem jutott eszedbe, hogy esetleg a kettőnek van köze egymáshoz?:D

Lehet nem véletlen, hogy azoknak a nőknek van párja, akikkel lehet trécselni, belevalóak, toleránsak, beszédesek és értelmesek:)

2015. júl. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!