Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak ha mindig gyereknek neznek?

Figyelt kérdés

23/F .

Tul gyerekes az arcom es mindig csak cukinak hivnak. Sose neznek ferfinek. Vekomy vagyok de amikor kigyurtam magam akkor se volt jobb. Atlagos/helyes aecom van. Pobaltam mar 18-40eves korosztalyt is. Sehol semmi.



2015. júl. 14. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
ing? szakáll? próbáltad már?
2015. júl. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szakallam nem nagyon no sajnos
2015. júl. 14. 23:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Ismerek egy srácot látásból, aki arcra úgy néz ki, mint egy óvodás (nem túlzok), de testre teljesen normálisan fejlett, életkorához megfelelően néz ki. Szóval a természet (vagy inkább a gének?) néha nagyon csúnyán el tudnak bánni az emberekkel, és meglehetősen furcsa végeredmények születnek.

Ez ellen úgy gondolom, hogy nem sok dolgot lehet tenni. Próbálj meg igazi felnőttként viselkedni, illetve az öltözködéseden is változtass, az talán segít.


De gondolj arra, hogy hosszútávon ezt majd az előnyödre tudod fordítani, hiszen 40 évesen is fiatalabbnak néznek, és abban a korban nem árt, ha valaki kölyökképű. :D

2015. júl. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hat azert nem ovodasnak nezek ki hanem olyan 17-18nak.

De nem akarod addig szuz kisfiu maradni :D

2015. júl. 14. 23:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Vágd le a hajad nullással, hagyj borostát :D

Nekem is kicsit kisfiús fejem volt amikor hosszabb hajam volt. Aztán megnéztem milyen így nullásan és teljesen más. Arcomon is nullással vágom általába és már simán annyinak nézek ki amennyi vagyok :D. Egyébként 21

2015. júl. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!