Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehettem ilyen naív?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehettem ilyen naív? Miért csinálják ezt a nők? :/

Figyelt kérdés

A problémám a következő:


Elkezdtem itt beszélgetni egy nagyon értelmes nővel, nagyszerű levelezéseket ejtettünk már meg eddig is a néhány nap alatt. Napi szinten több, igen hosszú leveleket váltunk egymással. Van benne humor, komolyság, cserfesség, minden, ami kell.

A probléma, hogy neki barátja van, aki jelenleg távkapcsolatban él vele (legalábbis nekem ezt mondta), és igazából nem értem miért csinálja ezt, hogy közben velem ilyen jókat levelezget, miközben párja van? Nagyon ritka az ilyen értelems nő, és én szeretném elvinni ezt az egészet személyes találkozás, ismerkedés felé, de ő nem nagyon pörög (még) ezen. Így rákérdezni meg még nem akarok, hiszen nincs 1 hete, hogy minden nap levelezünk itt.


Nagy önzőség tőlem az, ha emiatt egyszerűen megszakítom vele a levelezéseket?


Mert szerintem ennek semmi értelme, ha nem lesz belőle semmi. Én nem levelezőpartnert keresek, hanem a találkozások híve vagyok, és ha szimpatikusak lennénk egymásnak élőben is, akkor belevágnék a kapcsolatba.


Bevallom vonzódok hozzá a levelei alapján, de azt érzem, ha tovább folytatom ezt vele, csak lejjebb csúszok a mocsárban, mert ő nem fog szakítani szerintem a pasijával, csak azért, hogy találkozzon velem, és utána akár ki is alakulhasson valami. /Nem is lakunk olyan messze egymástól, kb 50 km jelenleg, ami max 110-re fog nőni./


Tudom, senki sem tart fegyvert a fejemhez, hogy beszélnem kell vele, de nagyon egymásra pörögtünk. Mostanság nem éreztem ilyen hasonlóságot nővel. Már rohadtul unom, hogy nekem mindig csak ez jár egy ideje. Mintha el lennék átkozva. Egyszerre dühös is vagyok, és csalódott.


Mit tegyek?


2015. júl. 15. 18:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szakíts még most.
2015. júl. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Amikor megírta, hogy barátja van, miért nem zártad rövidre? Elköszönsz és ennyi? Ezt magadnak köszönheted!
2015. júl. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%

Sajnos egyes nők szeretik evvel hülyíteni a férfiakat.

Nem baj, tanultál belőle, legközelebb a levelezés elején tisztázd le, hogy van-e barátja.

2015. júl. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi. Utalgattam már rá finoman, hogy én nyitott vagyok ismerkedni, szexuális dolgokkal is poénkodtunk, félreértés ne essék. Nem az kell tőle. A jelleme tetszik nagyon, idővel talán majd az is. De egyszerűen az agyam eldobom, hogy az utóbbi időben tiszta peches vagyok. Ha leszarnám a dolgokat, megértem, hogy ne legyen mákom, de miért mindig én találkozom pasis nőkkel itt, amiből aztán nem lehet semmi? Meg, ha én kijelentem, hogy szimpatikus, és megismerném, nyilván nem 2 levélváltás után, miért nem hoz eredményt? Azt érzem, én igyekszem, de ez nem térül meg.
2015. júl. 15. 18:35
 5/11 anonim ***** válasza:

Pajtas, ez meg mind semmi, fogsz te meg nagyobbakat is pislogni :-)

/termeszetesen hagyd a pcsaba/

2015. júl. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

'Nem az kell tőle'


Na ezen pl surgosen valtoztass. Mi kellene egy notol akinek pasija van? A lelke?

/tesze hozza, vszinuleg ez a gpndolkodasmod az, ami miatt azpk a dolgok tortenbek veled amik.../

2015. júl. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

Pikantériája a dolognak, én is azt vettem észre, hogy a párkapcsolatban álló itteni nőkkel privátban nagyon jókat lehet trécselni, belevalóak, toleránsak (toleránsabbak, mint az egyedülálló hárpiák), beszédesebbek, értelmesebbek. Az egyedülálló nők meg irtóra zárkózottak, sunyik, arrogánsak, távolságtartóak, nem akarnak ismerkedni, vagy legalábbis megnyílni, nem akarnak levelezni, holott senki nem írt nekik olyat, hogy a levelezőpartner feleségül akarná őket venni.


Egyébként az még érdekelne, hogy néhány levélváltás után hogy a fenébe tudtok így beleszeretni valakibe? Ez majdnem olyan, mintha olvasnál egy kisregényt, és totál belezúgnál az írónőbe.

2015. júl. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez egy levelezés, nem pedig ismerkedés társkeresési céllal. Lelki szemetesláda vagy.
2015. júl. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nyugi ha nem követsz el hibát nincs miből tanulni.
2015. júl. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tanulhattál az esetből.. Még ha kamuzott is a barátról, valószínű ezt még az elején le is írta.


Mit vártál?


Én is szoktam jókat beszélgetni emberekkel anélkül, hogy bármi egyebet akarnék tőlük. Ha neked a párkeresés és nem a barátság kialakítása volt a célod, akkor ott helyben le kellett volna zárnod ezt.


Én is azt mondom, hogy ezt csak magadnak köszönheted..


Persze, ha a csaj helyében lettem volna és látom, hogy többet akarnál, célozgatsz, akkor lezártam volna én, hogy ne vezessek félre, de vagy nem látta, vagy nem foglalkozott vele addig amíg randira nem hívod.


Zsákbamacskát mindenesetre nem árult, mert nem akkor derült ki hogy barátja van, mikor te személyes találkozót kértél.

2015. júl. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!