Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert ilyen nehez az ismerkedes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ilyen nehez az ismerkedes?

Figyelt kérdés

A ferfiaknak nem mernek leszolitani az utcan esetleg elkerni a telefonszamom. A bejelolom facebookon meg hasonlok szerintem nagyon gagyi..Csak en latom ugy hogy lassan a nok szedik fel a ferfiakat?

20L


2015. júl. 13. 12:47
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Nem nagy dolog a kezdemenyezes..az oda-vissza dolog. Szerintem :)

Csak kb. Az osszes baratnom sajat magatol szedte fel a sracot nem pedig forditva..ezert vagyok kivancsi

2015. júl. 13. 13:36
 12/24 anonim ***** válasza:

A férfiak azért nem szólítják le a nőket, mert nem akarnak alkalmat adni a bunkó, tahó lekoptatásra mindenki szeme láttára. Mellesleg itt az egyenjogúság ideje, azzal bizony ez is együtt jár hogy néha a nőnek is illik kezdeményezni.

Azonkívül utcán,buszon ismerkedni eléggé proli szokás.

2015. júl. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

"Azonkívül utcán,buszon ismerkedni eléggé proli szokás."


12-es. Ha ott nem vagy a neten, akkor hol máshol?

2015. júl. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

@Kérdező


A probléma ott van, hogy te eddig csak olyan pasikkal találkoztál, akik gyávák. Még önmagában egyébként nem is a gyávaság lenne a legnagyobb baj, mert azon lehet változtatni. Hanem az, hogy nem akarnak más emberek lenni, és mindenféle kifogást keresnek, hogy tudják igazolni a saját szerencsétlen állapotukat. Én ezért is kezdtem el a nyilvános ismerkedést a lányokkal, mert nem akartam ezek közé a vesztes pacákok közé tartozni. Úgy gondolkodtam, hogy elkezdek csajozni, és inkább utasítsanak vissza, minthogy tétlenkedjek. Legalább el tudom mondani, hogy legyőztem a félelmeimet.


Ma már sokat változtam pozitív iránya, és számomra az, hogy nyilvános helyen (utca, pláza, könyvtár stb...) leszólítom a lányokat, beszélgetek velük, majd ha jónak látom, elkérem a telefonszámot, vagy egyéb elérhetőséget természetesebb. Szóval, én egy férfi vagyok, aki igenis le meri szólítani a lányokat, és el meri kérni a telefonszámukat.


És tudom, hogy vannak még más pasik is, akik így élnek.

2015. júl. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
14 -es Én is lemerek szólítani lányokat. Mondjuk nagyon kevés akar bármiről is beszélni. Hiába kértem még el a telefonszámot nem adták meg. Egy utcán pár másodperctől 10-20 percet is beszélgethetsz, de még olyan lánnyal nem találkoztam aki ennyi idő alatt bizalmat érzett volna és odaadja. Nem vagyok fiatal/ 32 éves/ Már sok nőt próbáltam leszólítani. De ez még nekem soha nem ment.
2015. júl. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
ma 17:08 én nem vagyok gyáva mindig ezt nyőgitek ide -.-! én bárkihez oda megyek de soxor le akarok szólítani egy lányt az vagy telózik vagy köszönök neki hogy szia és vissza se mer köszönni! de én alapból nagy nagy hátrányból undulok mert alacsony vagyok! de mindjárt ide nyőgöd hogy vannak alacsony lányok is baromságot! de azoknak is magasabb kell!
2015. júl. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

14: Attól, hogy legyőzöd a félelmeidet, nem leszel "más ember", ellenkezőleg. Az abban segít, hogy még inkább annak megfelelően viselkedhess, amilyen valójában vagy.

(Amúgy oké amit írsz, csak zavart ez a megfogalmazás. Aki rendben van lelkileg-szellemileg az nem akar más ember lenni, hanem épp azért küzd, hogy minél inkább önmaga lehessen)

2015. júl. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
79%

"A férfiak azért nem szólítják le a nőket, mert nem akarnak alkalmat adni a bunkó, tahó lekoptatásra mindenki szeme láttára."


-->Itt fogalomzavar van. A férfiak épp az, hogy leszólítják a nőket, a gyáva hapekok azok, akik nem merik, pontosan az ilyen kifogások miatt. Tapasztalatból tudom, hogy ha normálisan közelítesz egy lányhoz, akkor ha nem is jössz be neki, normálisan fog visszautasítani. Velem már többször volt ilyen. Igen, akad 1-2 bunkó csaj, de később, de azokkal meg nem kell foglalkozni. Különben is, ha tapasztalatot szerzel, már a testbeszédéből is ki fogod tudni szúrni, hogy ki az, aki antiszociális, és nem érdemes odamenni. Ha meg lekoptatnak "mindenki szeme láttára", az miért kéne, hogy érdekeljen egy férfit? A kívülállók egyébként sem biztos, hogy úgy gondolkodnak, ahogy te.


"Mellesleg itt az egyenjogúság ideje, azzal bizony ez is együtt jár hogy néha a nőnek is illik kezdeményezni."


-->Kezdeményeznek is, a maguk módján. De azt nem várhatod el, hogy odamenjenek és elmondják, hogy mennyire tetszel nekik, mert az a férfi dolga. Az ilyen eset nagyon ritka, velem egyetlen egyszer fordult elő, hogy odajött egy csaj hozzám a plázába, és közölte, hogy figyeljek már egy kicsit, mert tetszem a barátnőjének. Ez azonban nagyon ritka, erre alapozni nem lehet.


"Azonkívül utcán,buszon ismerkedni eléggé proli szokás."


-->Ez nem így van. "utcán, buszon" ismerkedni a legnagyobb buli a világon. Én mikor először szedtem fel egy csajt, úgy éreztem, mintha egy bomba robbant volna fel. Hihetetlenül boldog voltam, el nem lehet mesélni, hogy mennyire jó érzés volt. Ezen felül a csajoknak is nagyon jó, mert sokkal férfiasabb, hogy egy férfi felvállalja az érzéseit, mint amikor a fórumokon írogatnak ki olyanokat, hogy "Valaki, ismi? 25/F".


Amikor tehát előveszed ezt a témát, akkor ne a férfiak nevében beszélj, hanem azokéban, akik gyávák megszólítani egy nők, és millió kifogást gyártanak.

2015. júl. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Tisztelt 17:23-es válaszoló,


Hidd el, más ember lettem. Miután ugyanis legyőzem a félelmeimet, az hatással volt az életem más területére is.


Azt tapasztalom ugyanis, ha egy ember legyőzi a félelmét egy területén, az hatással van az élete más területére is. Minden bizonnyal arról lehet szó tudat alatt, hogy a pozitív tapasztalatból kiindulva az ember elkezdi elhinni, hogy legyőzhet más akadályokat is. Bár ennek még nem néztem utána.

2015. júl. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

#13, a netes ismerkedéssel nincs bajom. Mellesleg aki a neten hazudik, az élőben is hazudik, szóval ez nem érv a netes ismerkedés ellen.

Utcán és buszon pedig azért nem jó ötlet, mert aki utcán van, vagy buszon, az többnyire megállapíthatóan tart valahová. És mivel soha életében nem látott téged előtte, nem biztos hogy elfogad édességet idegenektől, még ha nagyon jóképűek is.

Arról nem is szólva, hogy aki jól néz ki, azt sokan szólítják le, akár utcán ,akár buszon. Az ötvenedik ilyen után csak "egy újabb örökvesztes bepróbálkozó" leszel a szemében.

Akinek ez buli :D váljék egészségére. Még a Balaton Soundon is könnyebb ismerkedni, mondom ezt úgy hogy kimondottan rossz dolognak tartom a szórakozóhelyeken való "ismerkedést". Ami a diszkók budiján összejön két kör vodkanarancs után,annak nem sok köze van a kapcsolatokhoz.


" Tapasztalatból tudom, hogy ha normálisan közelítesz egy lányhoz, akkor ha nem is jössz be neki, normálisan fog visszautasítani."


Akkor mit is nyerek a dologgal? Mert innen úgy látszik, hogy semmit.


"Ha meg lekoptatnak "mindenki szeme láttára", az miért kéne, hogy érdekeljen egy férfit? A kívülállók egyébként sem biztos, hogy úgy gondolkodnak, ahogy te."


Azért kell hogy érdekeljen mert gondolom te sem bohócmaskarában mész dolgozni hogy körberöhögjenek...ugyanaz.


"Kezdeményeznek is, a maguk módján. De azt nem várhatod el, hogy odamenjenek és elmondják, hogy mennyire tetszel nekik, mert az a férfi dolga."


És ez mégis mit jelent? A maguk módján...telepatikusan, vagy hogy?

Nem is arra alapozok, hogy egy csaj odajöjjön magától, és megmondja kerek perec, hogy tetszem neki vagy a barátnőjének. Már megszoktam hogy a nők szelektíven élnek az egyenjogúsággal: azaz amíg hasznuk van belőle.

Ha ő maga jön oda, az legalább egyértelmű. Sajnos nagy általánosságban csak a BMW-k ablakából hesszelő pasasokhoz mennek oda.

2015. júl. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!